Dostawa sprzętu drukującego: drukarek 3D, skanerów 3D wraz z akcesoriami w ramach projektu pn. AKCJA TRANSFORMACJA
Zamawiający Powiat Tarnogórski (Tarnowskie Góry, Śląskie) prowadził postępowanie „Dostawa sprzętu drukującego: drukarek 3D, skanerów 3D wraz z akcesoriami w ramach…”. Termin składania ofert minął 30 marca 2026, 13:00. Wadium nie jest wymagane.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podano
- Wadium
- Niewymagane (wg ogłoszenia)
- Termin składania ofert
- 30 marca 2026, 13:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=330, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
12 lutego 2026
Termin ofert: 20 marca 2026 12:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
18 marca 2026
Nowy termin: 25 marca 2026 12:00Zmienia wersję 102763-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
20 marca 2026
Nowy termin: 30 marca 2026 13:00Zmienia wersję 189042-2026
- Wynik postępowania
16 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa drukarek 3D, skanerów 3D wraz z akcesoriami do kilku szkół w Tarnowskich Górach w ramach projektu "AKCJA TRANSFORMACJA". Obejmuje to również instalację, konfigurację, szkolenie nauczycieli i wsparcie techniczne.
- 2
RyzykoOkres gwarancji na dostarczony sprzęt nie może być krótszy niż 24 miesiące, liczony od dnia podpisania bezusterkowego protokołu odbioru końcowego. Szczegółowe warunki gwarancji określa OPZ i PPU (załączniki nr 5 i 3 do SWZ).
- 3
ZakresSzczegółowy zakres zamówienia, w tym wymagania techniczne i parametry sprzętu, określone są w załączniku nr 5 do SWZ (opis przedmiotu zamówienia) oraz w załączniku nr 3 (projektowane postanowienia umowy). Należy dokładnie zapoznać się z tymi dokumentami.
- 4
ZakresZamawiający wymaga, aby dostarczony sprzęt był fabrycznie nowy, wyprodukowany nie wcześniej niż 12 miesięcy przed dostawą, nieużywany w celach wystawowych i pochodził z legalnego źródła.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Krajowa Izba Odwoławcza |
| NIP | 5262239325 |
| Adres | ul. Postępu 17a, 02-676 Warszawa |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Dostawa sprzętu drukującego: drukarek 3D, skanerów 3D wraz z akcesoriami w ramach projektu pn. AKCJA TRANSFORMACJA |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 42962000-7 - Urządzenia drukujące i graficzne |
| Dodatkowe kody CPV | 38636100-3 - Lasery; 30192113-6 - Wkłady drukujące; 19522000-1 - Żywice naturalne; 38520000-6 - Skanery; 44512940-3 - Zestawy narzędziowe; 32322000-6 - Urządzenia multimedialne |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | wadium wymagane: 3.500,00 zł brutto; zabezpieczenie należytego wykonania umowy: nie wymagane |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-03-30 13:00 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →