Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →WYMIANA STOLARKI OKIENNEJ W BUDYNKACH A, C i E
Zamawiający WITELONA Uczelnia Państwowa (Legnica, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „WYMIANA STOLARKI OKIENNEJ W BUDYNKACH A, C i E”. Termin składania ofert minął 22 stycznia 2026, 11:00.
- Termin składania ofert
- 22 stycznia 2026, 11:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=157, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,6 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
16 grudnia 2025
Termin ofert: 19 stycznia 2026 11:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
13 stycznia 2026
Nowy termin: 22 stycznia 2026 11:00Zmienia wersję 834569-2025
- Sprostowanie
19 stycznia 2026
Nowy termin: 26 stycznia 2026 11:00Zmienia wersję 19190-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
22 maja 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest wymiana stolarki okiennej w budynkach A, C i E Collegium Witelona w Legnicy. Należy zamienić okna dwuszybowe drewniane na trzyszybowe o identycznych wymiarach, podziałach i kolorystyce.
- 2
ZakresOferta musi zawierać Jednolity Europejski Dokument Zamówienia (JEDZ) w formie elektronicznej, podpisany poza platformą zakupową i załączony do oferty. W JEDZ należy wypełnić sekcję α w części IV, dotyczącą spełniania warunków udziału w postępowaniu.
- 3
ZakresNależy załączyć dokument potwierdzający umocowanie do działania w imieniu Wykonawcy (np. odpis z KRS lub pełnomocnictwo). Jeśli dane są dostępne w bezpłatnych bazach danych, wystarczy je wskazać w formularzu oferty.
- 4
Warunkiprzypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie wymagane jest oświadczenie, które dostawy wykona każdy z Wykonawców.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | COLLEGIUM WITELONA Uczelnia Państwowa |
| Miejscowość | Legnica |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | WYMIANA STOLARKI OKIENNEJ W BUDYNKACH A, C i E |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 44221100-6 - Okna |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-01-22 11:00 |
Informacje dodatkowe
- 1.O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu.
- 2.Zamawiający określa warunki udziału w postępowaniu we wskazanym niżej zakresie:
- 1)sytuacji ekonomicznej lub finansowej –
Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże posiadanie przez niego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej przez niego działalności gospodarczej na kwotę nie mniejszą niż 5 000 000,00 zł brutto; - 2)zdolności technicznej lub zawodowej -
Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał, a w przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych również wykonuje, co najmniej dwa zamówienia obejmujące swoim zakresem dostawę/roboty budowlane polegającą na wymianie stolarki okiennej o wartości co najmniej 4 000 000,00 zł brutto, z czego co najmniej jedno zamówienie realizowane było w budynku użyteczności publicznej.
UWAGI:
(1) Jako jedno zamówienie należy rozumieć dostawę/roboty budowlane realizowaną na podstawie jednej umowy.
(2) Z uwagi na fakt, iż niniejsze zamówienie ma charakter mieszany, dla uznania, iż Wykonawca spełnia warunek udziału w postępowaniu w zakresie zdolności technicznej lub zawodowej, kluczowe jest wykazanie przez Wykonawcę, że zrealizował zamówienie obejmujące zakres przedmiotowy wymieniony w warunku, a nie okoliczność formalnego zakwalifikowania zamówienia wykazywanego przez Wykonawcę, jako dostawa/roboty budowlane.
(3) Jeżeli wartość zamówienia została ustalona w obcej walucie, dla oceny spełnienia warunku udziału, Zamawiający dokona przeliczenia tej wartości według średniego kursu NBP z dnia opublikowania ogłoszenia o zamówieniu.
(4) W przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych, które Wykonawca nadal wykonuje, wymagane jest, aby zrealizowany na dzień składania ofert zakres dostaw/usług (zamówienia) spełniał wymogi określonego warunku.
(5) W przypadku świadczeń powtarzających się lub ciągłych nadal wykonywanych – Zamawiający uzna warunek za spełniony – jeżeli Wykonawca wykaże, że w ramach realizacji tego zamówienia, w terminie określonym warunkiem, zrealizował część dostaw o wartości wskazanej w treści warunku.
(6) Wykonawca może w celu potwierdzenia spełniania warunków udziału w postępowaniu, w stosownych sytuacjach oraz w odniesieniu do konkretnego zamówienia, polegać na zdolnościach technicznych lub zawodowych lub sytuacji finansowej lub ekonomicznej podmiotów udostępniających zasoby, niezależnie od charakteru prawnego łączących go z nimi stosunków prawnych.
(7) Wykonawca, który polega na zdolnościach lub sytuacji podmiotów udostępniających zasoby, składa wraz z ofertą zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że Wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów.
(8) W przypadku Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia oraz podmiotów użyczających potencjału doświadczenia Zamawiający nie dopuszcza wykazania spełnienia warunku wskazanego w ust. 2 pkt 2) poprzez sumowanie doświadczenia podmiotów w sytuacji, gdy realizowana przez nie dostawa nie spełnia w całości wymagań, o których mowa w ust. 2 pkt 2.
(9) Przez budynek użyteczności publicznej, o którym mowa w ust. 2 pkt 2) Zamawiający rozumie budynek przeznaczony na potrzeby administracji publicznej, wymiaru sprawiedliwości, kultury, kultu religijnego, oświaty, szkolnictwa wyższego, nauki, wychowania, opieki zdrowotnej, społecznej lub socjalnej, obsługi bankowej, handlu, gastronomii, usług, w tym usług pocztowych lub telekomunikacyjnych, turystyki, sportu, obsługi pasażerów w transporcie kolejowym, drogowym, lotniczym, morskim lub wodnym śródlądowym, oraz inny budynek przeznaczony do wykonywania podobnych funkcji, a także budynek biurowy lub socjalny.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →