Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 263228-2026Zobacz poprzednią wersję
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Dostawa łożysk dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A., nr grupy 285-7

Zamawiający Polska Grupa Górnicza S.A. (Katowice, Śląskie) prowadził postępowanie „Dostawa łożysk dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A., nr grupy 285-7”. Termin składania ofert minął 29 kwietnia 2026, 09:00. Wadium: 5000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Polska Grupa Górnicza S.A.Katowice, Śląskieopublikowano 22 kwietnia 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
5000 zł
Termin składania ofert
29 kwietnia 2026, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest dostawa różnego rodzaju łożysk tocznych (kulkowych, walcowych, baryłkowych, stożkowych i ślizgowych) w ramach 13 części zamówienia. Zamówienie dotyczy całego okresu 12 miesięcy od daty podpisania umowy.

  • 2

    ZakresPłatność za dostawy będzie realizowana w terminie 30 dni od daty otrzymania faktury w KSeF lub wpływu faktury do zamawiającego. Zamawiający wyklucza stosowanie zaliczek i przedpłat.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Polska Grupa Górnicza S.A.

NIP

6342834728

Adres

ul. Powstańców 30, 40-039 Katowice

Region (NUTS)

PL22A – Śląskie

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Dostawa łożysk dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A., nr grupy 285-7

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

44440000-6 - Łożyska

Sekcja 3

Warunki udziału w postępowaniu

PoleWartość
Wadium

Zamawiający żąda od Wykonawców wniesienia wadium w wysokości 3000,00 zł

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-04-29 09:00

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

44440000-6Łożyska
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Krajowa Izba Odwoławcza

Wyrok KIO w sprawie tego przetargu

W tym postępowaniu wykonawcy złożyli odwołania do KIO. Zobacz, jak Izba rozstrzygnęła sprawę.

Zobacz wszystkie wyroki KIO →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 29.04.2026, 09:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Polska Grupa Górnicza S.A. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Katowice.
Tak. Wadium określono na 5000 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 44440000-6 - Łożyska. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.