Sprostowanie · Ta wersja ogłoszenia zmienia ogłoszenie nr 856652-2025Zobacz poprzednią wersję
ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Sukcesywna dostawa odczynników, kontroli, płynów i akcesoriów wraz z dzierżawą aparatów do realizacji badań z zakresu immunologii transfuzjologicznej i mikrobiologii w Zakładzie Diagnostyki Laboratoryjnej na okres 36 miesięcy

Zamawiający Specjalistyczny Szpital im. dra Alfreda Sokołowskiego (Wałbrzych, Dolnośląskie) prowadził postępowanie „Sukcesywna dostawa odczynników, kontroli, płynów i akcesoriów wraz z dzierżawą aparatów…”. Termin składania ofert minął 7 stycznia 2026, 08:00.

Otwórz na TED
Termin składania ofert
7 stycznia 2026, 08:00
Zakończone
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 600 542 zł
Konkurencyjność
~4,3 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin realizacji: 36 miesięcy.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Sukcesywna dostawa odczynników, kontroli, płynów i akcesoriów wraz z dzierżawą aparatów do realizacji badań z zakresu immunologii transfuzjologicznej i mikrobiologii w Zakładzie….

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa zamawiającego

Specjalistyczny Szpital im. dra Alfreda Sokołowskiego

Miejscowość

Wałbrzych

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa zamówienia

Sukcesywna dostawa odczynników, kontroli, płynów i akcesoriów wraz z dzierżawą aparatów do realizacji badań z zakresu immunologii transfuzjologicznej i mikrobiologii w Zakładzie Diagnostyki Laboratoryjnej na okres 36 miesięcy

Rodzaj zamówienia

Dostawy

Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

Sekcja 3

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Przetarg nieograniczony

Termin składania ofert

2026-01-07 08:00

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

PoleWartość
Finansowanie ze środków UE

Tak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33696500-0Odczynniki laboratoryjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
600 542 zł
Próbka: 168 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
274 541 zł1 287 974 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 013 433 zł
Źródło próbki
CPV 33696500· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
274 541 zł
Mediana
600 542 zł
Górny kwartyl
1 287 974 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Krajowa Izba Odwoławcza

Wyrok KIO w sprawie tego przetargu

W tym postępowaniu wykonawcy złożyli odwołania do KIO. Zobacz, jak Izba rozstrzygnęła sprawę.

Zobacz wszystkie wyroki KIO →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 07.01.2026, 08:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Specjalistyczny Szpital im. dra Alfreda Sokołowskiego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wałbrzych.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (portal TED Komisji Europejskiej). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.