Dane na tej stronie, w tym termin składania ofert, mogą być nieaktualne.
Otwórz aktualną wersję ogłoszenia →Dostawa systemów LIMS
Zamawiający Instytut Ogrodnictwa – Państwowy Instytut Badawczy (Skierniewice, Łódzkie) prowadził postępowanie „Dostawa systemów LIMS”. Termin składania ofert minął 8 kwietnia 2024, 13:00.
- Termin składania ofert
- 8 kwietnia 2024, 13:00Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 504 686 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=323, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~1,9 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
13 marca 2024
Termin ofert: 8 kwietnia 2024 13:00 - Sprostowanie
03 kwietnia 2024
Nowy termin: 11 kwietnia 2024 13:00Zmienia wersję 153357-2024
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
08 sierpnia 2024
4 oferty2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Instytut Ogrodnictwa – Państwowy Instytut Badawczy |
| Miejscowość | Skierniewice |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawa systemów LIMS |
| Główny Kod CPV | 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne |
| Część nr LOT-0001 | Część I - Dostawa Systemu LIMS dla Zakładu Badania Bezpieczeństwa Żywności Instytutu Ogrodnictwa – PIB (ZBBŻ) w Skierniewicach |
| Część nr LOT-0003 | Część II - Dostawa systemu LIMS dla Zakładu Pszczelnictwa w Puławach - Laboratorium Badania Jakości Produktów Pszczelich – (LBJPP) |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Sekcja 4Informacje dodatkowe
Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana jako najkorzystniejsza zobowiązany będzie do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w zakresie każdej z części - w wysokości 5% ceny brutto oferty dla danej części, w jednej lub w kilku formach określonych w art. 450 ust. 1 ustawy.
Wykonawca, którego oferta zostanie wybrana jako najkorzystniejsza zobowiązany będzie do wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy w zakresie każdej z części - w wysokości 5% ceny brutto oferty dla danej części, w jednej lub w kilku formach określonych w art. 450 ust. 1 ustawy.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.