Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
154 980 zł
Umowa zawarta
26 sierpnia 2026
Okres realizacji
120 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa suszarki z systemem rejestracji kinetyki suszenia

Zamawiający Instytut Ogrodnictwa - Państwowy Instytut Badawczy (Skierniewice, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa suszarki z systemem rejestracji kinetyki suszenia”, wybierając ofertę wykonawcy EAPOL Sp. z o.o. Wartość umowy: 154 980 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Instytut Ogrodnictwa - Państwowy Instytut BadawczySkierniewice, Łódzkieopublikowano 31 sierpnia 2026
Wartość umowy
154 980 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    04 sierpnia 2026

    Termin ofert: 12 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    31 sierpnia 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy EAPOL Sp. z o.o. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 154 980,00 zł (umowę zawarto 26 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 120 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail