Dostawa aparatury naukowo-badawczej – 3 części
Zamawiający Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (Poznań, Wielkopolskie) prowadzi postępowanie „Dostawa aparatury naukowo-badawczej – 3 części”. Termin składania ofert upływa 14 października 2026, 10:00. Wadium: od 50 000 zł do 150 000 zł (zależnie od części).
Przypomnienia o terminie
To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 894 609 zł
- Wadium
- od 50 000 zł do 150 000 zł (zależnie od części)część 1: 150 000 zł · część 2: 50 000 zł · część 3: 70 000 zł
- Termin składania ofert
- 14 października 2026, 10:0037d 10h
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=301, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~1,8 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)Bieżące
04 września 2026
Termin ofert: 14 października 2026 10:00
Kluczowe informacje
- 1
TerminTermin składania ofert upływa 14 października 2026 roku o godzinie 10:00.
- 2
TerminTermin realizacji: 22 miesięcy.
- 3
KryteriaKryteria oceny ofert: Cena brutto oferty.
- 4
ZakresPrzedmiot zamówienia: Dostawa aparatury naukowo-badawczej – 3 części.
- 5
RyzykoWadium: 50 000,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem