- Umowa zawartaCzęść 1bioMérieux Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością· WarszawaCena wybranej oferty49 079 zł
- Umowa zawartaCzęść 2Argenta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością· PoznańCena wybranej oferty3750 zł
- Umowa zawartaCzęść 3Argenta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością· PoznańCena wybranej oferty4410 zł
- Umowa zawartaCzęść 4Argenta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością· PoznańCena wybranej oferty21 138 zł
- Umowa zawartaCzęść 5BioMaxima S.A.· LublinCena wybranej oferty740 zł
- Umowa zawartaCzęść 6Argenta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością· PoznańCena wybranej oferty732 zł
- Umowa zawartaCzęść 7GRAŻYNA KONECKA DIAG- MED· RaszynCena wybranej oferty45 264 zł
- Umowa zawartaCzęść 8Argenta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością· PoznańCena wybranej oferty4980 zł
- Umowa zawartaCzęść 9GRAŻYNA KONECKA DIAG- MED· RaszynCena wybranej oferty22 522 zł
- Umowa zawartaCzęść 10GRASO Zenon Sobiecki· Starogard Gd. - KrągCena wybranej oferty350 zł
- Umowa zawartaCzęść 11GRASO Zenon Sobiecki· Starogard Gd. - KrągCena wybranej oferty345 zł
- Umowa zawartaCzęść 12GRASO Zenon Sobiecki· Starogard Gd. - KrągCena wybranej oferty1650 zł
- Umowa zawartaCzęść 13Argenta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością· PoznańCena wybranej oferty980 zł
- Umowa zawartaCzęść 14bioMérieux Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością· WarszawaCena wybranej oferty6449 zł
Dostawa materiałów do badań dla Pracowni Mikrobiologii
Zamawiający Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu (Zabrze, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa materiałów do badań dla Pracowni Mikrobiologii”, wybierając 5 wykonawców. Łączna wartość ofert: 162 389 zł.
- Łączna wartość ofert
- 162 389 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2718, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,5 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
28 sierpnia 2024
Termin ofert: 27 września 2024 12:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
20 września 2024
Nowy termin: 1 października 2024 12:00Zmienia wersję 515995-2024
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
27 września 2024
Nowy termin: 4 października 2024 12:00Zmienia wersję 567292-2024
Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
01 października 2024
Nowy termin: 11 października 2024 12:00Zmienia wersję 581537-2024
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
06 marca 2025
5 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 5 wykonawców: bioMérieux Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Warszawa), Argenta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Poznań), BioMaxima S.A. (Lublin), GRAŻYNA KONECKA DIAG- MED (Raszyn) oraz GRASO Zenon Sobiecki (Starogard Gd. - Krąg).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 162 388,50 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem