Dostawy wody amoniakalnej 25% do Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych Międzygminnego Kompleksu Unieszkodliwiania Odpadów ProNatura Sp. z o.o. – część I
Zamawiający Międzygminny Kompleks Unieszkodliwiania Odpadów ProNatura Sp. z o.o. (Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawy wody amoniakalnej 25% do Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych…”, wybierając ofertę wykonawcy Stockmeier Chemia Sp. z o.o. i S.S.K. Cena wybranej oferty: 406 600 zł.
- Cena wybranej oferty
- 406 600 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=81, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,0 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
19 grudnia 2023
Termin ofert: 16 stycznia 2024 10:00Otwórz ogłoszenie → - Sprostowanie
10 stycznia 2024
Nowy termin: 17 stycznia 2024 10:00Zmienia wersję 768812-2023
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
06 marca 2024
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Stockmeier Chemia Sp. z o.o. i S.S.K. (Poznań).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 406 600,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Międzygminny Kompleks Unieszkodliwiania Odpadów ProNatura Sp. z o.o. |
| Miejscowość | Bydgoszcz |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Dostawy wody amoniakalnej 25% do Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych Międzygminnego Kompleksu Unieszkodliwiania Odpadów ProNatura Sp. z o.o. – część I |
| Główny Kod CPV | 24413000-2 - Amoniak |
| Część nr LOT-0001 | Dostawy wody amoniakalnej 25% do Zakładu Termicznego Przekształcania Odpadów Komunalnych Międzygminnego Kompleksu Unieszkodliwiania Odpadów ProNatura Sp. z o.o. – część I |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
2) Zamawiający nie przewiduje opcji
3) Zamawiający nie dokonuje podziału zamówienia na części
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →