- Umowa zawartaCzęść 41CENTRALA FARMACEUTYCZNA CEFARM SA· warszawaCena wybranej oferty3 990 081 zł
- Umowa zawartaCzęść 42ROCHE POLSKA SP. Z O. O.· warszawaCena wybranej oferty2 159 910 zł
- Umowa zawartaCzęść 43URTICA SP. Z O. O.· WROCŁAWCena wybranej oferty199 067 zł
- Umowa zawartaCzęść 44ASCLEPIOS S.A.· WROCŁAWCena wybranej oferty848 063 zł
- Umowa zawartaCzęść 45URTICA SP. Z O. O.· WROCŁAWCena wybranej oferty155 833 zł
- Umowa zawartaCzęść 46FARAMACOL POLSKA SP. ZO.O· KATOWICECena wybranej oferty17 920 zł
- Umowa zawartaCzęść 47URTICA SP. Z O. O.· WROCŁAWCena wybranej oferty386 214 zł
- Umowa zawartaCzęść 48AMGEN SP. ZO.O· WARSZAWACena wybranej oferty103 333 zł
- Umowa zawartaCzęść 49URTICA SP. Z O. O.· WROCŁAWCena wybranej oferty1 677 814 zł
- Umowa zawartaCzęść 50JANSSEN CILAG SP. ZO.O· WARSZAWACena wybranej oferty65 800 zł
- Umowa zawartaCzęść 51TRAMCO SP. ZO.O· PŁOCHOCINCena wybranej oferty14 143 zł
- Umowa zawartaCzęść 52FARAMACOL POLSKA SP. ZO.O· KATOWICECena wybranej oferty26 551 zł
- Umowa zawartaCzęść 53CENTRALA FARMACEUTYCZNA CEFARM SA· warszawaCena wybranej oferty37 582 zł
- Umowa zawartaCzęść 54NEUCA S.A· TORUŃCena wybranej oferty17 680 zł
- Umowa zawartaCzęść 55NEUCA S.A· TORUŃCena wybranej oferty17 951 zł
DOSTAWY PRODUKTÓW LECZNICZYCH STOSOWANYCH W RAMACH PROGRAMÓW LEKOWYCH
Zamawiający Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy (Legnica, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „DOSTAWY PRODUKTÓW LECZNICZYCH STOSOWANYCH W RAMACH PROGRAMÓW LEKOWYCH”, wybierając 9 wykonawców. Łączna wartość ofert: 9 717 943 zł.
- Łączna wartość ofert
- 9 717 943 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1529, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,3 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
08 listopada 2024
Termin ofert: 16 grudnia 2024 11:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
04 lutego 2025
4 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
24 lutego 2026
16 ofert9 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
24 lutego 2026
9 wykonawców - Wynik: wybrano wykonawców
24 lutego 2026
18 ofert8 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 9 wykonawców: CENTRALA FARMACEUTYCZNA CEFARM SA (warszawa), ROCHE POLSKA SP. Z O. O. (warszawa), URTICA SP. Z O. O. (WROCŁAW), ASCLEPIOS S.A. (WROCŁAW), FARAMACOL POLSKA SP. ZO.O (KATOWICE) oraz 4 kolejnych.
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 9 717 942,70 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Legnicy |
| Miejscowość | LEGNICA |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | DOSTAWY PRODUKTÓW LECZNICZYCH STOSOWANYCH W RAMACH PROGRAMÓW LEKOWYCH |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33600000-6 - Produkty farmaceutyczne |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część RES-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0006 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0007 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0008 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0009 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0010 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0011 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0012 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0013 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0014 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część RES-0015 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
Informacje dodatkowe
Zamawiający wymaga, aby oferowane produkty lecznicze były:
a) dopuszczone do obrotu na terenie Polski, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami ustawy z dnia
6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne,
b) wymienione w obowiązującym Obwieszczeniu Ministra Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych w części B (Leki dostępne w ramach programu lekowego)
Zamawiający wymaga, aby oferowane produkty lecznicze były:
a) dopuszczone do obrotu na terenie Polski, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami ustawy z dnia
6 września 2001 r. Prawo Farmaceutyczne,
b) wymienione w obowiązującym Obwieszczeniu Ministra Zdrowia w sprawie wykazu refundowanych leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz wyrobów medycznych w części B (Leki dostępne w ramach programu lekowego),
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.