ZakończoneTEDOgłoszenie o zamówieniu (UE)

Wykonanie projektu wielobranżowego w zakresie instalacji urządzeń EDSCB (Explosive Detection System for Cabin Baggage) normy min. C3, dostawa, instalacja, uruchomienie i integracja z systemem administracyjnym 15 automatycznych linii Kontroli Bezpieczeństwa

Zamawiający Polskie Porty Lotnicze S.A. (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Wykonanie projektu wielobranżowego w zakresie instalacji urządzeń EDSCB (Explosive…”. Termin składania ofert minął 24 marca 2025, 11:00. Wadium: 200 000 zł.

Otwórz na TED
Zamawiający: Polskie Porty Lotnicze S.A.Warszawa, Mazowieckieopublikowano 24 lutego 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podano
Wadium
200 000 zł
Termin składania ofert
24 marca 2025, 11:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PoleWartość
Nazwa

Polskie Porty Lotnicze S.A.

Miejscowość

Warszawa

Sekcja 2

Przedmiot zamówienia

PoleWartość
Nazwa

Wykonanie projektu wielobranżowego w zakresie instalacji urządzeń EDSCB (Explosive Detection System for Cabin Baggage) normy min. C3, dostawa, instalacja, uruchomienie i integracja z systemem administracyjnym 15 automatycznych linii Kontroli Bezpieczeństwa

Główny Kod CPV

34960000-4 - Urządzenia lotniskowe

Część nr LOT-0001

Wykonanie projektu wielobranżowego w zakresie instalacji urządzeń EDSCB (Explosive Detection System for Cabin Baggage) normy min. C3, dostawa, instalacja, uruchomienie i integracja z systemem administracyjnym 15 automatycznych linii Kontroli Bezpieczeństwa

Sekcja 3

Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne

PoleWartość
Wadium

Wykonawca obowiązany jest wnieść przed upływem terminu składania ofert wadium w wysokość: 200 000,00 zł (słownie: dwieście tysięcy złotych)

Sekcja 4

Procedura

PoleWartość
Tryb udzielenia zamówienia

Procedura otwarta

Sekcja 5

Informacje dodatkowe

Wszystkie rozliczenia związane z realizacją przedmiotu dokonywane będą w PLN.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.