Pełnienie wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad zadaniem inwestycyjnym pn. „Przebudowa pomieszczeń budynku F dla potrzeb Zakładu Rehabilitacji i Fizykoterapii Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o. – etap II”
Zamawiający Mazowiecki Szpital Bródnowski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Pełnienie wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad zadaniem inwestycyjnym pn.…”. Termin składania ofert minął 8 kwietnia 2026, 10:00. Wadium: 13 zł.
- Planowany budżet (wartość szacunkowa)
- Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 197 000 zł
- Wadium
- 13 zł
- Termin składania ofert
- 8 kwietnia 2026, 10:00Zakończone
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3300, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
18 lutego 2026
Termin ofert: 27 marca 2026 10:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
27 lutego 2026
Nowy termin: 31 marca 2026 10:00Zmienia wersję 113967-2026
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
23 marca 2026
Nowy termin: 8 kwietnia 2026 10:00Zmienia wersję 141298-2026
- Wynik: wybrano wykonawców
04 sierpnia 2026
2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie →
Kluczowe informacje
- 1
ZakresPrzedmiotem zamówienia jest wielobranżowy nadzór inwestorski nad przebudową pomieszczeń budynku F Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego na potrzeby Zakładu Rehabilitacji i Fizykoterapii (etap II).
- 2
ZakresZamawiający oczekuje od inspektora nadzoru kreatywności, innowacyjności oraz umiejętności krytycznego myślenia w celu efektywnego zarządzania skomplikowanym kontraktem.
- 3
ZakresSzczegółowe obowiązki Wykonawcy określone są w projekcie umowy stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ.
- 4
ZakresKluczowe jest zapewnienie logistyki inwestycji, umożliwiającej niezakłóconą pracę szpitala podczas robót oraz zapewnienie bezpieczeństwa pożarowego.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Mazowiecki Szpital Bródnowski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością |
| NIP | 5242688913 |
| Adres | ul. Kondratowicza 8, 03-242 WARSZAWA |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Pełnienie wielobranżowego nadzoru inwestorskiego nad zadaniem inwestycyjnym pn. „Przebudowa pomieszczeń budynku F dla potrzeb Zakładu Rehabilitacji i Fizykoterapii Mazowieckiego Szpitala Bródnowskiego Sp. z o.o. – etap II” |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi |
Warunki udziału w postępowaniu
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wykonawca składający ofertę zobowiązany jest do wniesienia wadium w wysokości wskazanej w pkt. 13.1 SWZ Zabezpieczenie należytego wykonania umowy - patrz pkt 28.1 SWZ |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
| Termin składania ofert | 2026-04-08 10:00 |
Informacje dodatkowe
Patrz pkt. 3, 10, 11 SWZ. Przewidziane zmiany umowy określone w pkt. 29.4 SWZ.
Przedmiotowe zamówienie jest współfinansowane ze środków przyznanych przez Województwo Mazowieckie, na podstawie zawartej umowy nr W/UMWM-UU/UM/2336/2024 z poź. zm. między Województwem Mazowieckim a Zamawiającym.
Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, ze względu na to, że środki publiczne, które zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, zostały mu przyznane pod warunkiem wykorzystania ich do terminu określonego w umowie o dofinansowanie. Finansujący umowy o dofinansowanie co do zasady nie przewiduje zmiany terminu realizacji projektu. Z przyczyn niezależnych od Zamawiającego i Wykonawcy (np.: przedłużające się postepowanie o udzielenie zamówienia i wybór oferty najkorzystniejszej), termin wykonania zamówienia przez Wykonawcę może wykraczać poza termin realizacji projektu przewidziany umową o dofinansowanie. W takim przypadku spowoduje to, iż Zamawiający nie będzie dysponował przyznanymi środkami publicznymi, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia. W konsekwencji, Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania na podstawie art. 257 PZP.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.