- Umowa zawartaCzęść 1Konkret Sp. z o.o. Sp.k.· ChełmnoCena wybranej oferty2 158 701 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 2Intelimedical Poland Sp. z o.o.· OlsztynCena wybranej oferty3 638 621 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 3Konkret Sp. z o.o. Sp.k.· ChełmnoCena wybranej oferty397 892 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 4Olympus Polska Sp. z o.o.· WarszawaCena wybranej oferty1 433 739 zł1 oferta
- Umowa zawartaCzęść 5ZPiZI UNIPOL SERWIK D.K.· WarszawaCena wybranej oferty315 284 zł1 oferta
Zakup wyposażenia specjalistycznego oraz pierwszego wyposażenia dla Zespołu Oddziałów Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa pomieszczeń VI piętra budynku "C" dla potrzeb Zespołu Oddziałów Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim Sp. z o.o. - etap II”
Zamawiający Mazowiecki Szpital Bródnowski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup wyposażenia specjalistycznego oraz pierwszego wyposażenia dla Zespołu Oddziałów…”, wybierając 4 wykonawców. Łączna wartość ofert: 7 944 237 zł. Złożono 5 ofert.
- Łączna wartość ofert
- 7 944 237 zł
- Liczba ofert
- 5 ofertłącznie, 5 części
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
07 maja 2026
Termin ofert: 8 czerwca 2026 08:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
01 czerwca 2026
Nowy termin: 19 czerwca 2026 10:00Zmienia wersję 313895-2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcówBieżące
31 sierpnia 2026
5 ofert4 wykonawców
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcyWybrano 4 wykonawców: Konkret Sp. z o.o. Sp.k. (Chełmno), Intelimedical Poland Sp. z o.o. (Olsztyn), Olympus Polska Sp. z o.o. (Warszawa) oraz ZPiZI UNIPOL SERWIK D.K. (Warszawa).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 7 944 236,70 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Mazowiecki Szpital Bródnowski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością |
| NIP | 5242688913 |
| Adres | ul. Kondratowicza 8, 03-242 WARSZAWA |
| Region (NUTS) | PL911 – Mazowieckie |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | Zakup wyposażenia specjalistycznego oraz pierwszego wyposażenia dla Zespołu Oddziałów Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa pomieszczeń VI piętra budynku "C" dla potrzeb Zespołu Oddziałów Chorób Wewnętrznych i Gastroenterologii w Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim Sp. z o.o. - etap II” |
| Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| Główny kod CPV | 33100000-1 - Urządzenia medyczne |
| Dodatkowe kody CPV | 30200000-1 - Urządzenia komputerowe; 39000000-2 - Meble (włącznie z biurowymi |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Część LOT-0001 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0001 – Wybrany wykonawca | Konkret Sp. z o.o. Sp.k., Chełmno (NIP: 8751524191) |
| Część LOT-0001 – Wartość wybranej oferty | 2 158 701 PLN |
| Część LOT-0001 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0002 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0002 – Wybrany wykonawca | Intelimedical Poland Sp. z o.o., Olsztyn (NIP: 7393859182) |
| Część LOT-0002 – Wartość wybranej oferty | 3 638 621 PLN |
| Część LOT-0002 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0003 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0003 – Wybrany wykonawca | Konkret Sp. z o.o. Sp.k., Chełmno (NIP: 8751524191) |
| Część LOT-0003 – Wartość wybranej oferty | 397 892 PLN |
| Część LOT-0003 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0004 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0004 – Wybrany wykonawca | Olympus Polska Sp. z o.o., Warszawa (NIP: 5221651738) |
| Część LOT-0004 – Wartość wybranej oferty | 1 433 739 PLN |
| Część LOT-0004 – Liczba złożonych ofert | 1 |
| Część LOT-0005 – Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
| Część LOT-0005 – Wybrany wykonawca | ZPiZI UNIPOL SERWIK D.K., Warszawa |
| Część LOT-0005 – Wartość wybranej oferty | 315 284 PLN |
| Część LOT-0005 – Liczba złożonych ofert | 1 |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
Patrz pkt 8 i 11 SWZ. Przewidziane zmiany umowy określone w pkt 29.5 SWZ.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.