Zawarcie umowy ramowej na produkcję i dostawę spodni ochronnych typu softshell na okres 24 miesięcy.
Zamawiający Komenda Główna Policji (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Zawarcie umowy ramowej na produkcję i dostawę spodni ochronnych typu softshell na okres…”. Termin składania ofert minął 19 marca 2024, 09:30.
- Termin składania ofert
- 19 marca 2024, 09:30Zakończone
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=295, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,2 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
06 lutego 2024
Termin ofert: 7 marca 2024 09:30Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - SprostowanieBieżące
23 lutego 2024
Nowy termin: 19 marca 2024 09:30Zmienia wersję 77331-2024
Ogłoszenie
Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | KOMENDA GŁÓWNA POLICJI |
| Miejscowość | Warszawa |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa | Zawarcie umowy ramowej na produkcję i dostawę spodni ochronnych typu softshell na okres 24 miesięcy. |
| Główny Kod CPV | 18234000-8 - Spodnie |
| Część nr LOT-0001 | Zawarcie umowy ramowej na produkcję i dostawę spodni ochronnych typu softshell na okres 24 miesięcy. |
Informacje prawne, ekonomiczne, finansowe i techniczne
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wadium | Wymagane (szczegóły w dokumentacji) |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Procedura otwarta |
Informacje dodatkowe
- na podstawie art. 108 i 109 ustawy Pzp,
- na podstawie art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego,
- na podstawie przewidzianej w art. 5k rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576.
II. Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostaną mu przyznane.
III. Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia przed upływem terminu składania ofert, jeżeli wystąpiły okoliczności powodujące, że dalsze prowadzenie postępowania jest nieuzasadnione.
IV. Wykonawca składa wraz z ofertą:
1. Zamawiający nie wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych
2. Oświadczenie składane na podstawie ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 – o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (wzór stanowi załącznik nr 1 do SWZ)
3. Oświadczenie składane na podstawie rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (wzór stanowi załącznik nr 1 do SWZ)
4. JEDNOLITY EUROPEJSKI DOKUMENT ZAMÓWIENIA
5. Formularz ofertowy (generowany na platformie).
V.W celu wykazania braku podstaw do wykluczenia z postępowania o udzielenie zamówienia Zamawiający będzie żądał od wykonawcy, który złożył najkorzystniejszą ofertę dokumentów określonych w rozdz. XII SWZ (dotyczy wykonawców oraz odpowiednio wykonawców występujących wspólnie, podmiotów trzecich), w tym: odpisu z właściwego rejestru lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, zaświadczenia właściwego naczelnika urzędu skarbowego potwierdzającego, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem podatków, zaświadczenia właściwej terenowej jednostki organizacyjnej Zakładu Ubezpieczeń Społecznych lub Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego albo innego dokumentu potwierdzającego, że Wykonawca nie zalega z opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne lub zdrowotne; informacji z Krajowego Rejestru Karnego, oświadczenia Wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy, w zakresie podstaw wykluczenia z postępowania wskazanych przez Zamawiającego. Wykonawca mający siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej składa dokumenty określone w rozdziale XII SWZ.
W wyniku przeprowadzenia niniejszego postępowania zostanie zawarta umowa ramowa na podstawie, której zostaną zawarte umowy wykonawcze zgodnie z art. 314 ust. 1 pkt 1 Pzp, zgodnie z procedurą określoną w projektowanych postanowieniach umowy ramowej.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →