Inżynier Kontraktu - nadzór nad zaprojektowaniem i budową bazy operacyjno-serwisowej w porcie Ustka
Zamawiający PGE Baltica Sp. z o.o. (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Inżynier Kontraktu - nadzór nad zaprojektowaniem i budową bazy operacyjno-serwisowej w…”, wybierając ofertę wykonawcy Sweco Polska Sp. z o.o. Cena wybranej oferty: 3 220 000 zł. Złożono 9 ofert.
- Cena wybranej oferty
- 3 220 000 zł
- Liczba ofert
- 9 ofert
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3320, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~3,9 ofertywysokatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
26 lipca 2024
Termin ofert: 3 września 2024 14:00Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
29 sierpnia 2024
Nowy termin: 17 września 2024 14:00Zmienia wersję 451998-2024
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
17 września 2024
Zmienia wersję 519547-2024
Zobacz treść tej wersji (archiwum) → - Sprostowanie
18 września 2024
Nowy termin: 30 września 2024 14:00Zmienia wersję 556435-2024
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
14 lutego 2025
9 ofert1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Sweco Polska Sp. z o.o. (Poznań).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 3 220 000,00 zł.
- 3
OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem