(34) Usługa sukcesywnego odbioru, transportu oraz zagospodarowania odpadów oznaczonych w klasyfikacji odpadów kodem 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11
Zamawiający Eko Dolina Sp. z o. o. (Koleczkowo, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „(34) Usługa sukcesywnego odbioru, transportu oraz zagospodarowania odpadów oznaczonych w…”, wybierając ofertę wykonawcy Partners Sp. z o.o. Sp. Komandytowa. Cena wybranej oferty: 8 643 200 zł.
- Cena wybranej oferty
- 8 643 200 zł
- Liczba ofert
- Brak danych
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=869, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,6 ofertyograniczonatyle średnio w tej branży i regionie
Przebieg postępowania
2 wpisy- Ogłoszenie o zamówieniu (UE)
10 listopada 2025
Termin ofert: 9 grudnia 2025 13:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcęBieżące
12 lutego 2026
1 wykonawca
Analiza wyniku postępowania
- 1
WykonawcaWybrano ofertę firmy Partners Sp. z o.o. Sp. Komandytowa (Łabiszyn).
- 2
UmowaPotwierdzona wartość rozstrzygnięcia: 8 643 200,00 zł.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Wynik postępowania
Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.
Zamawiający
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamawiającego | Eko Dolina Sp. z o. o. |
| Miejscowość | Koleczkowo |
Przedmiot zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Nazwa zamówienia | (34) Usługa sukcesywnego odbioru, transportu oraz zagospodarowania odpadów oznaczonych w klasyfikacji odpadów kodem 19 12 12 – inne odpady (w tym zmieszane substancje i przedmioty) z mechanicznej obróbki odpadów inne niż wymienione w 19 12 11 |
| Rodzaj zamówienia | Usługi |
| Główny kod CPV | 90514000-3 - Usługi recyklingu odpadów |
| Dodatkowe kody CPV | 90500000-2 - Usługi związane z odpadami; 90513000 |
Procedura
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Tryb udzielenia zamówienia | Przetarg nieograniczony |
Udzielenie zamówienia
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Wynik postępowania | Wybrano wykonawcę |
Sekcja 5Informacje dodatkowe
| Pole | Wartość |
|---|---|
| Finansowanie ze środków UE | Tak |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →