Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
89 790 zł
Umowa zawarta
10 sierpnia 2026
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
14 ofertceny: 89 790 zł – 365 925 złodrzucone: 5
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

SZP.281.46.2026 – Usługa wykonania ekspertyzy techniczno-budowlanej dla inwestycji pn. „Utworzenie Miejsc Doraźnego Schronienia (MDS) w budynkach Instytutu ICZMP w Łodzi”

Zamawiający Instytut "centrum Zdrowia Matki Polki" (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „SZP.281.46.2026 – Usługa wykonania ekspertyzy techniczno-budowlanej dla inwestycji pn.…”, wybierając ofertę wykonawcy SAFE SHELTERS SP. Z O.O. Wartość umowy: 89 790 zł. Złożono 14 ofert.

Zamawiający: Instytut "centrum Zdrowia Matki Polki"Łódź, Łódzkieopublikowano 4 września 2026
Wartość umowy
89 790 zł
Liczba ofert
14 ofert
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SAFE SHELTERS SP. Z O.O. (KRAKÓW).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 89 790,00 zł (umowę zawarto 10 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 14 ofert; ceny wahały się od 89 790,00 zł do 365 925,00 zł. Odrzucono 5 ofert.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail