Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcęwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Wybrany wykonawca
Umowa zawarta
7 sierpnia 2026
Okres realizacji
180 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyodrzucone: 1
Kryteria wyboru
Cena30%Przedstawienie spójnej koncepcji całego opracowania25%Propozycje ekspertów i narzędzi badawczych25%Propozycja dodatkowych metod i narzędzi badawczych wraz z uzasadnieniem10%Ocena ryzyka wraz z uzasadnieniem10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie analizy branży energetycznej w kontekście internacjonalizacji z perspektywy małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), działających na terenie województwa śląskiego.

Zamawiający Województwo Śląskie (Katowice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie analizy branży energetycznej w kontekście internacjonalizacji z perspektywy…”, wybierając ofertę wykonawcy KPMG Advisory sp. z o. o. sp. k. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Województwo ŚląskieKatowice, Śląskieopublikowano 4 września 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KPMG Advisory sp. z o. o. sp. k. (Warszawa).

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 180 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276254650

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Juliusza Ligonia 46

1.5.2.)Miejscowość

Katowice

1.5.3.)Kod pocztowy

40-037

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22A - Katowicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@slaskie.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.slaskie.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://bip.slaskie.pl/ogloszenia_i_aktualnosci/zamowienia_publiczne/zamowienia_wszczete_od_dnia_01012021_r/zamowienia_do_kwot_unijnych/?p=2026%5ETryb+podstawowy%5Eaktualne

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie analizy branży energetycznej w kontekście internacjonalizacji z perspektywy małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), działających na terenie województwa śląskiego.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a5e962cc-53eb-4da2-a06a-50105958882b

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00423944

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00034980/08/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.72 Ekspertyza dot. internacjonalizacji (w ramach FESL Dz. 1.10.)

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Projekt pn. „InterGlobal – internacjonalizacja przedsiębiorstw sektora MŚP z województwa śląskiego” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach - Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (FE SL 2021-2027), Priorytet FESL.01 Fundusze Europejskie na inteligentny rozwój, Działanie FESL.01.10 Promocja eksportu i internacjonalizacja MŚP.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00086743

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZ-ZP.272.7.30.2025.MB

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

306666,67 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie analizy branży energetycznej w kontekście internacjonalizacji z perspektywy małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP), działających na terenie województwa śląskiego.
2. Przedmiot zamówienia powinien zostać sporządzony w formie umożliwiającej aktualizację oraz wydrukowanie przez Zamawiającego również na późniejszym etapie (w formacie typu doc. oraz wersji dostosowanej dla osób niepełnosprawnych - WCAG).
3. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowi Załącznik nr 3 do SWZ /Załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy.
4. Projektowane postanowienia umowy w sprawie powyższego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy znajdują się w Załączniku nr 2 do SWZ.
5. Przedmiot zamówienia jest współfinansowany w ramach projektu pn. „InterGlobal – internacjonalizacja przedsiębiorstw sektora MŚP z województwa śląskiego” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach - Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027 (FE SL 2021-2027), Priorytet FESL.01 Fundusze Europejskie na inteligentny rozwój, Działanie FESL.01.10 Promocja eksportu i internacjonalizacja MŚP.
6. Instrukcje dla Wykonawcy znajdują się na Platformie pod adresem:
https://slaskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=slaskie&USER_MENU_HOVER=publicFilesList

4.5.3.)Główny kod CPV

79400000-8 - Usługi doradcze w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania oraz podobne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71620000-0 - Usługi analizy

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

264327,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

357000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

264327,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KPMG Advisory sp. z o. o. sp. k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5272548878

7.3.3)Ulica

ul. Inflancka 4A

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-189

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

264327,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

180 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79400000-8Usługi doradcze w zakresie działaln…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Województwo Śląskie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Katowice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79400000-8 (Usługi doradcze w zakresie działalności gospodarczej i zarządzania oraz podobne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.