Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
327 683 zł
Umowa zawarta
4 września 2026
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont oznakowania poziomego na drogach powiatowych w 2026 r. (3)

Zamawiający Powiat Lubiński (Lubin, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont oznakowania poziomego na drogach powiatowych w 2026 r. (3)”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Robót Drogowo - Mostowych Sp. z o.o. Wartość umowy: 327 683 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Powiat LubińskiLubin, Dolnośląskie (powiat Lubiński →)opublikowano 4 września 2026
Wartość umowy
327 683 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    22 lipca 2026

    Termin ofert: 6 sierpnia 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Robót Drogowo - Mostowych Sp. z o.o. (Piotrków Trybunalski), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 327 683,07 zł (umowę zawarto 4 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail