Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
412 129 zł
Umowa zawarta
25 sierpnia 2026
Okres realizacji
1,5 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 412 129 zł – 827 670 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancjikości na wykonane roboty budowlane oraz dostarczone i wbudowane ma40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa odcinka drogi w miejscowości Robertów

Zamawiający Gmina Pacyna (Pacyna, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa odcinka drogi w miejscowości Robertów”, wybierając ofertę wykonawcy DROG-BET Marcin Głuchowski. Wartość umowy: 412 129 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina PacynaPacyna, Mazowieckieopublikowano 4 września 2026
Wartość umowy
412 129 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 lipca 2026

    Termin ofert: 27 lipca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy DROG-BET Marcin Głuchowski (Sochaczew), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 412 128,72 zł (umowę zawarto 25 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 412 128,72 zł do 827 669,98 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 1,5 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail