Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Skórzec – etap I

Zamawiający Gmina Skórzec (Skórzec, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Skórzec – etap I”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina SkórzecSkórzec, Mazowieckieopublikowano 4 września 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 298 805 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Skórzec

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 711582575

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Siedlecka 3

1.4.2.)Miejscowość

Skórzec

1.4.3.)Kod pocztowy

08-114

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowieniapubliczne@gminaskorzec.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://gminaskorzec.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f5bc2660-9a5f-45e1-ba9f-7f034d054186

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00423462

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-04

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od kwoty określonej w art. 2 ust. 1 pkt 1 ustawy, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00100362

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Skórzec – etap I

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest modernizacja oświetlenia na terenie Gminy Skórzec w ramach następujących zadań

1) zadanie nr 1: Budowa kablowej sieci elektroenergetycznej oświetlenia ulicznego (obejmującej napięcie znamionowe nie wyższe niż 1kV) w miejscowości Skórzec ul. Reymonta, obejmujące: - budowę nowych stanowisk słupowych oświetlenia ulicznego – 5 szt.; - budowę kablowej linii oświetlenia ulicznego YAKXS 4x35mm – 249/317 m, 2) zadanie nr 2: Budowa sieci elektroenergetycznej poniżej 1 kV– napowietrznej linii oświetlenia ulicznego ze słupami oświetleniowymi w miejscowości Dąbrówka-Wyłazy ul. Klonowa, obejmujące: - budowę stanowisk słupowych linii oświetleniowej – 9 szt.; - montaż linii napowietrznej AsXSn 2x24 – 367m/374m; - montaż opraw LED – 9 szt., 3) zadanie nr 3: Montaż opraw oświetleniowych na istniejących słupach w miejscowości Dąbrówka Wyłazy ul. Poziomkowa i ul. Jagodowa, obejmujące: - montaż przewodu oświetlenia ulicznego AsXSn 2x25 od słupa 1-6 do słupa 1-7, wykonanie uziemienia na słupie 1-7 ; - montaż opraw LED – 3 szt. (na słupach 1-7, 1-5, 2-2); - montaż opraw LED – 5 szt. (na słupach 3/UG, 1/UG, 1-3, 1-1, 3-2), 4) zadanie nr 4: Budowa sieci elektroenergetycznej poniżej 1 kV– napowietrzno-kablowej linii oświetlenia ulicznego ze słupami oświetleniowymi w miejscowości Stara Dąbrówka, obejmujące: - budowę linii kablowej YAKXS 4x25 – 41m/67m; - budowę stanowisk słupowych linii oświetleniowej – 3 szt. (słup 10/UG, 11/UG, 12/UG); - montaż linii napowietrznej AsXSn 2x25 – 90m/92m. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w projekcie budowlanym i Szczegółowej Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót stanowiących załącznik nr 4 do SWZ. Uwaga: - w odniesieniu do zadania nr 3 dokumentacja projektowa obejmuje szerszy zakres rzeczowy. Zakresem zamówienia objęte są tylko roboty wskazane w ust. 1 pkt 3 III rozdziału SWZ. - w odniesieniu do zadania nr 4 dokumentacja projektowa obejmuje szerszy zakres rzeczowy. Zakresem zamówienia objęte są tylko roboty wskazane w ust. 1 pkt 4 III rozdziału SWZ. 3. Wszystkie nazwy własne materiałów użyte w przedmiarach robót i SWZ podane są przykładowo i określają minimalne parametry jakościowe. Użyte w dokumentacji projektowej materiały i urządzenia o nazwach handlowych tam zawartych, nie są obowiązujące. Zamawiający dopuszcza składanie ofert z użyciem materiałów równoważnych do materiałów wymienionych w opisie, SWZ oraz w przedmiarach, pod warunkiem, że ich parametry będą odpowiadały parametrom określonym w dokumentacji projektowej. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywane przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego materiały spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. 4. Zamawiający dołożył należytej staranności, aby przedmiot zamówienia nie został opisany przez wskazanie znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, które mogłoby doprowadzić do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów. Jeżeli, pomimo tego, okaże się, że w jakimkolwiek miejscu SWZ oraz w załącznikach do niej występują takie wskazania, nie należy ich traktować jako wymagań odnoszących się do przedmiotu zamówienia, a należy je rozpatrywać wyłącznie w kategoriach wskazań o charakterze informacyjnym (niewiążącym dla wykonawców), co oznacza, że Zamawiający dopuszcza w tym względzie rozwiązania równoważne opisywanym, a odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy „lub równoważne”. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego materiały spełniają wymagania określone przez Zamawiającego.

3.9.)Główny kod CPV

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-19

4.2.)Okres realizacji zamówienia

5 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Jan Dąbrowski Zakład Elektryczny

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8211351350

4.3.3.)Ulica

Skórzecka

4.3.4.)Miejscowość

Dąbrówka-Ług

4.3.5.)Kod pocztowy

08-114

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

143971,50 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00195790/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-07-24

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

143971,50 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45316110-9Instalowanie urządzeń oświetlenia d…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
298 805 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
142 242 zł354 833 zł
Rozstęp międzykwartylowy
212 592 zł
Źródło próbki
CPV 45316110· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
142 242 zł
Mediana
298 805 zł
Górny kwartyl
354 833 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Skórzec prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Skórzec.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45316110-9 (Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.