Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Bogdan Święch FHU BOD-BUD· Gorlicemikrofirma
Wartość umowy
997 500 zł
Umowa zawarta
3 września 2026
Okres realizacji
do 15 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 997 500 zł – 2 953 883 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa i rozbudowa budynku magazynowego obrony cywilnej w Ropie.

Zamawiający Gmina Ropa (Ropa, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa i rozbudowa budynku magazynowego obrony cywilnej w Ropie”, wybierając ofertę wykonawcy Bogdan Święch FHU BOD-BUD. Wartość umowy: 997 500 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina RopaRopa, Małopolskie (powiat Gorlicki →)opublikowano 4 września 2026
Wartość umowy
997 500 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    03 sierpnia 2026

    Termin ofert: 18 sierpnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2026

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Bogdan Święch FHU BOD-BUD (Gorlice), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 997 500,00 zł (umowę zawarto 3 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 997 500,00 zł do 2 953 882,74 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail