Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
599 018 zł
Umowa zawarta
30 czerwca 2026
Okres realizacji
do 28 września 2026
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 599 018 zł – 842 111 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi powiatowej Nr 1783R Rokietnica - Maćkowice w m. Rokietnica Wola - budowa chodnika

Zamawiający Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu (Jarosław, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi powiatowej Nr 1783R Rokietnica - Maćkowice w m. Rokietnica Wola - budowa…”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Handlowo - Usługowa KOSTAR Artur Kosteczko. Wartość umowy: 599 018 zł. Złożono 6 ofert.

Wartość umowy
599 018 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    25 maja 2026

    Termin ofert: 9 czerwca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2026

    6 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firma Handlowo - Usługowa KOSTAR Artur Kosteczko (Rokietnica), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 599 017,56 zł (umowę zawarto 30 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 599 017,56 zł do 842 110,71 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 28 września 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail