Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 częściwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    5 ofert
  3. Umowa zawarta
    5 ofert
Oferty w postępowaniu
14 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas podstawienia autobusu zastępczego w razie awarii40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługi transportowe w zakresie dowozu uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Zelów do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027

Zamawiający Gmina Zelów (Zelów, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Usługi transportowe w zakresie dowozu uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Zelów do…”, wybierając ofertę wykonawcy transfer-service Dominik Szubert. Złożono 14 ofert.

Zamawiający: Gmina ZelówZelów, Łódzkie (powiat Bełchatowski →)opublikowano 4 września 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 422 172 zł
Liczba ofert
14 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,2 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    28 lipca 2026

    Termin ofert: 11 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 3 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    OfertyŁącznie złożono 14 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 3

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma transfer-service Dominik Szubert.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA ZELÓW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 590648273

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Stefana Żeromskiego 23

1.5.2.)Miejscowość

Zelów

1.5.3.)Kod pocztowy

97-425

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL713 - Piotrkowski

1.5.7.)Numer telefonu

446341000

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

umzelow@zelow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zelow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b42b1cdb-44d4-47f3-bfab-302532378afc

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługi transportowe w zakresie dowozu uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Zelów do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b42b1cdb-44d4-47f3-bfab-302532378afc

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00423115

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00053830/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Usługi transportu w zakresie dowozu uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Zelów do placówek oświatowych w roku szkolnym 2026/2027

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00365241

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZPI.271.38.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

236797,77 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia są usługi transportowe w zakresie dowozu uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Zelów do placówek oświatowych, wraz z zapewnieniem opieki podczas dowozu, w roku szkolnym 2026/2027.
2) Za dowóz rozumie się dowóz uczniów na obowiązkowe zajęcia edukacyjne z miejsca zamieszkania do placówek oświatowych oraz odwóz uczniów z placówek oświatowych do miejsca zamieszkania.
3) Dowóz uczniów do placówek oświatowych będzie się odbywał w obowiązkowe dni zajęć edukacyjnych w godzinach porannych, odwóz uczniów z placówek oświatowych w godzinach popołudniowych.
4) Dowozy wykonywane będą zgodnie z rozkładem planowanych zajęć podanym przez dyrektora każdej placówki.
5) Wykonawca zobowiązuje się do odpowiedniego standardu świadczonych usług, a biorąc pod uwagę, że przedmiotem umowy jest dowóz uczniów niepełnosprawnych, zobowiązuje się przy jego wykonaniu dołożyć szczególnej staranności;
6) Wykonawca zobowiązany jest do:
a) Zapewnienia bezpiecznego i niezbędnego środka transportu (samochodów typu Bus) do dowozu uczniów niepełnosprawnych;
b) Zapewnienia środka transportu (Busa) sprawnego technicznie, gwarantującego pełne bezpieczeństwo przy przewozie uczniów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz odpowiedniej liczby miejsc siedzących adekwatnych do ilości przewożonych dzieci, posiadającego pasy bezpieczeństwa, a dla młodszych dzieci posiadanie na wyposażeniu fotelików samochodowych;
c) W części I, II i III zadania pojazd (Bus) do przewozu uczniów niepełnosprawnych musi być specjalnie oznakowany stosownie do charakteru świadczonych usług tzn., że jest wykorzystywany do transportu dzieci niepełnosprawnych;
d) Zapewnienia środka transportu posiadającego aktualne ubezpieczenie OC i NNW, aktualne badanie techniczne dopuszczające pojazd do ruchu;
e) Utrzymania w należytym porządku i czystości środka transportu; przestrzegania przepisów BHP i ppoż.
7) Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia opieki nad uczniami w czasie dowozu i w drodze powrotnej oraz ponosić koszty z tym związane. Wykonawca zapewni doprowadzenie uczniów przez opiekuna z pojazdu do szkoły i ze szkoły do pojazdu. Opiekun powinien zachować szczególne bezpieczeństwo w czasie przewozu uczniów.
8) Wykonawca zapewni kierowcę posiadającego wymagane uprawnienia i kwalifikacje do kierowania pojazdem, którym będą dowożone dzieci niepełnosprawne.
9) Opis części zamówienia:
Część I: Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Zelów do Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Bełchatowie wraz z zapewnieniem opieki podczas dowozu.
• Ilość dowożonych uczniów 6
• Dowóz uczniów będzie się odbywał dwa razy dziennie (dowóz i odwóz)
• Łączna długość trasy dowozu i odwozu wynosi ok. 78 km dziennie od poniedziałku do piątku każdego tygodnia w dni uczęszczania uczniów na obowiązkowe zajęcia edukacyjne.
 TRASA
Dowóz: Kolonia Kociszew - Zelów, ul. Leśna – Zelów, ul. Kościuszki - Pożdżenice – Łobudzice – Kolonia Łobudzice – (przez Wygodę – Kącik) - Bełchatów, ul. Targowa 20 (39 km)
Odwóz: Bełchatów, ul. Targowa 20 – (przez Kącik - Wygoda) - Kolonia Łobudzice – Łobudzice – Pożdżenice – Zelów, ul. Kościuszki – Zelów, ul. Leśna – Kolonia Kociszew (39 km)

4.5.3.)Główny kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.)Wartość części

98106,66 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia są usługi transportowe w zakresie dowozu uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Zelów do placówek oświatowych, wraz z zapewnieniem opieki podczas dowozu, w roku szkolnym 2026/2027.
2) Za dowóz rozumie się dowóz uczniów na obowiązkowe zajęcia edukacyjne z miejsca zamieszkania do placówek oświatowych oraz odwóz uczniów z placówek oświatowych do miejsca zamieszkania.
3) Dowóz uczniów do placówek oświatowych będzie się odbywał w obowiązkowe dni zajęć edukacyjnych w godzinach porannych, odwóz uczniów z placówek oświatowych w godzinach popołudniowych.
4) Dowozy wykonywane będą zgodnie z rozkładem planowanych zajęć podanym przez dyrektora każdej placówki.
5) Wykonawca zobowiązuje się do odpowiedniego standardu świadczonych usług, a biorąc pod uwagę, że przedmiotem umowy jest dowóz uczniów niepełnosprawnych, zobowiązuje się przy jego wykonaniu dołożyć szczególnej staranności;
6) Wykonawca zobowiązany jest do:
a) Zapewnienia bezpiecznego i niezbędnego środka transportu (samochodów typu Bus) do dowozu uczniów niepełnosprawnych;
b) Zapewnienia środka transportu (Busa) sprawnego technicznie, gwarantującego pełne bezpieczeństwo przy przewozie uczniów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz odpowiedniej liczby miejsc siedzących adekwatnych do ilości przewożonych dzieci, posiadającego pasy bezpieczeństwa, a dla młodszych dzieci posiadanie na wyposażeniu fotelików samochodowych;
c) W części I, II i III zadania pojazd (Bus) do przewozu uczniów niepełnosprawnych musi być specjalnie oznakowany stosownie do charakteru świadczonych usług tzn., że jest wykorzystywany do transportu dzieci niepełnosprawnych;
d) Zapewnienia środka transportu posiadającego aktualne ubezpieczenie OC i NNW, aktualne badanie techniczne dopuszczające pojazd do ruchu;
e) Utrzymania w należytym porządku i czystości środka transportu; przestrzegania przepisów BHP i ppoż.
7) Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia opieki nad uczniami w czasie dowozu i w drodze powrotnej oraz ponosić koszty z tym związane. Wykonawca zapewni doprowadzenie uczniów przez opiekuna z pojazdu do szkoły i ze szkoły do pojazdu. Opiekun powinien zachować szczególne bezpieczeństwo w czasie przewozu uczniów.
8) Wykonawca zapewni kierowcę posiadającego wymagane uprawnienia i kwalifikacje do kierowania pojazdem, którym będą dowożone dzieci niepełnosprawne.
9) Opis części zamówienia:
Część II: Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Zelów do Centrum Edukacyjno- Rehabilitacyjnego „Szansa” w Piotrkowie Trybunalskim wraz z zapewnieniem opieki podczas dowozu.
• Ilość dowożonych uczniów 2
• Dowóz uczniów będzie się odbywał dwa razy dziennie (dowóz i odwóz)
• Łączna długość trasy dowozu i odwozu wynosi ok. 91 km dziennie od poniedziałku do piątku każdego tygodnia w dni uczęszczania uczniów na obowiązkowe zajęcia edukacyjne.
 TRASA
Dowóz: Zelów, ul. Zofii - Zelów, ul. Kilińskiego – (przez Zelów ul. Dzielna – Grabostów – Ostoja – Kącik) - Piotrków Trybunalski, ul. Wolborska 86 (45,5 km)

Odwóz: Piotrków Trybunalski, ul. Wolborska 86 – (przez Kącik – Ostoja - Grabostów – Zelów ul. Dzielna) - Zelów, ul. Kilińskiego – Zelów, ul. Zofii (45,5 km)

4.5.3.)Główny kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.)Wartość części

84731,11 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia są usługi transportowe w zakresie dowozu uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Zelów do placówek oświatowych, wraz z zapewnieniem opieki podczas dowozu, w roku szkolnym 2026/2027.
2) Za dowóz rozumie się dowóz uczniów na obowiązkowe zajęcia edukacyjne z miejsca zamieszkania do placówek oświatowych oraz odwóz uczniów z placówek oświatowych do miejsca zamieszkania.
3) Dowóz uczniów do placówek oświatowych będzie się odbywał w obowiązkowe dni zajęć edukacyjnych w godzinach porannych, odwóz uczniów z placówek oświatowych w godzinach popołudniowych.
4) Dowozy wykonywane będą zgodnie z rozkładem planowanych zajęć podanym przez dyrektora każdej placówki.
5) Wykonawca zobowiązuje się do odpowiedniego standardu świadczonych usług, a biorąc pod uwagę, że przedmiotem umowy jest dowóz uczniów niepełnosprawnych, zobowiązuje się przy jego wykonaniu dołożyć szczególnej staranności;
6) Wykonawca zobowiązany jest do:
a) Zapewnienia bezpiecznego i niezbędnego środka transportu (samochodów typu Bus) do dowozu uczniów niepełnosprawnych;
b) Zapewnienia środka transportu (Busa) sprawnego technicznie, gwarantującego pełne bezpieczeństwo przy przewozie uczniów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz odpowiedniej liczby miejsc siedzących adekwatnych do ilości przewożonych dzieci, posiadającego pasy bezpieczeństwa, a dla młodszych dzieci posiadanie na wyposażeniu fotelików samochodowych;
c) W części I, II i III zadania pojazd (Bus) do przewozu uczniów niepełnosprawnych musi być specjalnie oznakowany stosownie do charakteru świadczonych usług tzn., że jest wykorzystywany do transportu dzieci niepełnosprawnych;
d) Zapewnienia środka transportu posiadającego aktualne ubezpieczenie OC i NNW, aktualne badanie techniczne dopuszczające pojazd do ruchu;
e) Utrzymania w należytym porządku i czystości środka transportu; przestrzegania przepisów BHP i ppoż.
7) Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia opieki nad uczniami w czasie dowozu i w drodze powrotnej oraz ponosić koszty z tym związane. Wykonawca zapewni doprowadzenie uczniów przez opiekuna z pojazdu do szkoły i ze szkoły do pojazdu. Opiekun powinien zachować szczególne bezpieczeństwo w czasie przewozu uczniów.
8) Wykonawca zapewni kierowcę posiadającego wymagane uprawnienia i kwalifikacje do kierowania pojazdem, którym będą dowożone dzieci niepełnosprawne.
9) Opis części zamówienia:
Część III: Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Zelów do Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Łasku wraz z zapewnieniem opieki podczas dowozu.

• Ilość dowożonych uczniów 3
• Dowóz uczniów będzie się odbywał dwa razy dziennie (dowóz i odwóz)
• Łączna długość trasy dowozu i odwozu wynosi ok. 38 km dziennie od poniedziałku do piątku każdego tygodnia w dni uczęszczania uczniów na obowiązkowe zajęcia edukacyjne.
 TRASA
Dowóz: Zelów, ul. Piotrkowska – Zelów, ul. Kościuszki – Ignaców - Łask ul. Mickiewicza 6
(19 km)

Odwóz: Łask, ul. Mickiewicza 6 – Ignaców – Zelów, ul. Kościuszki – Zelów ul. Piotrkowska
(19 km)

4.5.3.)Główny kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

4.5.5.)Wartość części

53960,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

85752,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

135388,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

85752,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

transfer-service Dominik Szubert

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7692142925

7.3.3)Ulica

Trząs 40

7.3.4)Miejscowość

Kluki

7.3.5)Kod pocztowy

97-415

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

85752 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

91584,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

137073,60 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

91584,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

transfer-service Dominik Szubert

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7692142925

7.3.3)Ulica

Trząs 40

7.3.4)Miejscowość

Kluki

7.3.5)Kod pocztowy

97-415

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

91584,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

66744,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

130204,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

66744,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

transfer-service Dominik Szubert

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7692142925

7.3.3)Ulica

Trząs 40

7.3.4)Miejscowość

Kluki

7.3.5)Kod pocztowy

97-415

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

66744,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-09-01 do 2027-06-25

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60130000-8Usługi w zakresie specjalistycznego…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
422 172 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
283 054 zł1 433 564 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 150 509 zł
Źródło próbki
CPV 60130000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
283 054 zł
Mediana
422 172 zł
Górny kwartyl
1 433 564 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Zelów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zelów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60130000-8 (Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.