Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
2 370 210 zł
Umowa zawarta
31 sierpnia 2026
Okres realizacji
8 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 2 370 210 zł – 2 779 909 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji/rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Rozwój strefy turystycznej w Januszowicach”

Zamawiający Gmina Słomniki (Słomniki, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Rozwój strefy turystycznej w Januszowicach”, wybierając ofertę wykonawcy F.H.U.MOL-BUD Dariusz Molong. Wartość umowy: 2 370 210 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina SłomnikiSłomniki, Małopolskie (powiat Krakowski →)opublikowano 4 września 2026
Wartość umowy
2 370 210 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy F.H.U.MOL-BUD Dariusz Molong (Szczepanowice), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 370 210,00 zł (umowę zawarto 31 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 2 370 210,00 zł do 2 779 909,47 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 8 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail