Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Cena wybranej oferty
154 452 zł
Umowa zawarta
4 września 2026
Okres realizacji
do 31 października 2026
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 154 452 zł – 319 276 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont drogi Tlukawy-Igrzyna

Zamawiający Gmina Ryczywół (Ryczywół, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont drogi Tlukawy-Igrzyna”, wybierając ofertę wykonawcy Bimex spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa. Cena wybranej oferty: 154 452 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina RyczywółRyczywół, Wielkopolskieopublikowano 4 września 2026
Cena wybranej oferty
154 452 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    01 lipca 2026

    Termin ofert: 16 lipca 2026 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Bimex spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa (Rogoźno), mała firma.

  • 2

    UmowaCena wybranej oferty: 154 452,06 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 154 452,06 zł do 319 276,32 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail