Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcęwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Wybrany wykonawca
Umowa zawarta
27 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 22 października 2026
Oferty w postępowaniu
4 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja i rękojmia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonywanie robót budowlanych polegających na wymianie stolarki okiennej w Pawilonie Odwykowym w WOLOiZOL w Gorzycach przy ul. Zamkowej 8 w Segmentach: „B” i „D1”

Zamawiający Wojewódzki Ośrodek Lecznictwa Odwykowego i Zakład Opiekuńczo-leczniczy w Gorzycach (Gorzyce, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonywanie robót budowlanych polegających na wymianie stolarki okiennej w Pawilonie…”, wybierając ofertę wykonawcy DEVELOP A&M SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Złożono 4 oferty.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 211 563 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy DEVELOP A&M SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (SYRYNIA), mikrofirma.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 22 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

WOJEWÓDZKI OŚRODEK LECZNICTWA ODWYKOWEGO I ZAKŁAD OPIEKUŃCZO-LECZNICZY W GORZYCACH

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001092085

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Zamkowa 8

1.5.2.)Miejscowość

Gorzyce

1.5.3.)Kod pocztowy

44-350

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL227 - Rybnicki

1.5.7.)Numer telefonu

32 412 31 81

1.5.8.)Numer faksu

32 45 11 696

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@woloizol.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://woloizol.com.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1336456

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonywanie robót budowlanych polegających na wymianie stolarki okiennej w Pawilonie Odwykowym w WOLOiZOL w Gorzycach przy ul. Zamkowej 8 w Segmentach: „B” i „D1”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5afbfd49-1f18-43a8-97db-e44cfa89151c

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00422977

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00041958/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.3 Poprawa komfortu cieplnego poprzez wymianę okien w Pawilonie Odwykowym segment D i B

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00332660

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

7/2026/SET/TPBN

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

299420,47 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie robót budowlanych polegających na wymianie stolarki okiennej w Pawilonie Odwykowym w Wojewódzkim Ośrodku Lecznictwa Odwykowego i Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym w Gorzycach przy ul. Zamkowej 8 w Segmentach: „B” i „D1”, w tym wykonywanie robót budowlanych polegających na: robotach rozbiórkowych - demontażu okien/ parapetów, wywiezieniu oraz utylizacji gruzu, wywiezieniu oraz utylizacji zdemontowanych okien, montażu stolarki okiennej, robót budowlanych wykończeniowych (tynkowaniu, malowaniu).
2.Roboty budowlane będą realizowane na podstawie:
1)przedmiarów robót;
2)Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych;
3)projektu budowlanego;
4)pozwolenia Śląskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Katowicach Nr K/1168/2023 z dnia 10 października 2023 r. na prowadzenie robót budowlanych na obszarze wpisanym do rejestru zabytków.

4.5.3.)Główny kod CPV

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45421132-8 - Instalowanie okien

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45453100-8 - Roboty renowacyjne

45442100-8 - Roboty malarskie

45442180-2 - Powtórne malowanie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

291898,52 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

514235,90 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

291898,52 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DEVELOP A&M SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6472593281

7.3.3)Ulica

WOLNOŚCI 25A

7.3.4)Miejscowość

SYRYNIA

7.3.5)Kod pocztowy

44-361

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

291898,52 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-22

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45421000-4Roboty w zakresie stolarki budowlan…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
211 563 zł
Próbka: 21 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
170 000 zł419 008 zł
Rozstęp międzykwartylowy
249 008 zł
Źródło próbki
CPV 45421· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
170 000 zł
Mediana
211 563 zł
Górny kwartyl
419 008 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Ośrodek Lecznictwa Odwykowego i Zakład Opiekuńczo-leczniczy w Gorzycach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gorzyce.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45421000-4 (Roboty w zakresie stolarki budowlanej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.