AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

REALIZACJA PROGRAMU OCHRONY LUDNOŚCI I OBRONY CYWILNEJ NA LATA 2025/2026

Zamawiający Gmina Raba Wyżna (Raba Wyżna, Małopolskie) prowadzi postępowanie „REALIZACJA PROGRAMU OCHRONY LUDNOŚCI I OBRONY CYWILNEJ NA LATA 2025/2026”. Termin składania ofert upływa 14 września 2026, 09:00. Wadium: 5000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Raba WyżnaRaba Wyżna, Małopolskie (powiat Nowotarski →)opublikowano 4 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 398 150 zł
Wadium
5000 zł
Termin składania ofert
14 września 2026, 09:00
8d 0h
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Koszt60%Gwarancja20%Odległość stacjonarnego serwisu od siedziby zamawiającego20%Gwarancja40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    04 września 2026

    Termin ofert: 14 września 2026 09:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 14 września 2026 roku o godzinie 09:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Koszt 60%, Gwarancja 20%, Odległość stacjonarnego serwisu od siedziby zamawiającego 20%.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: REALIZACJA PROGRAMU OCHRONY LUDNOŚCI I OBRONY CYWILNEJ NA LATA 2025/2026.

  • 4

    RyzykoWadium: 5 000,00 zł.

Kontekst Atlasu

  • To zamówienie pojawia się nie pierwszy raz: podobne postępowanie z 2025 r. wygrał KRACIK SP. z o.o. przy 2 ofertach.
  • Zamówienia tego zamawiającego przyciągają wykonawców: średnio 3,9 ofert na postępowanie przy 70 rozstrzygnięciach z ostatnich 3 lat (w kraju: 3,7).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail