Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
3 725 704 zł
Umowa zawarta
3 września 2026
Okres realizacji
do 15 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 3 725 704 zł – 4 199 470 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Kontynuacja zadnia - Budowa żłobka gminnego wraz z infrastrukturą techniczną, pierwszym wyposażeniem oraz zagospodarowaniem terenu w miejscowości Baczyna”

Zamawiający Gmina Lubiszyn (Lubiszyn, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Kontynuacja zadnia - Budowa żłobka gminnego wraz z infrastrukturą techniczną, pierwszym…”, wybierając ofertę wykonawcy GMKW Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Wartość umowy: 3 725 704 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina LubiszynLubiszyn, Lubuskieopublikowano 4 września 2026
Wartość umowy
3 725 704 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,2 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 lipca 2026

    Termin ofert: 10 sierpnia 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy GMKW Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. (Mieszkowice), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 3 725 703,73 zł (umowę zawarto 3 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 3 725 703,73 zł do 4 199 469,59 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail