Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
276 507 zł
Umowa zawarta
1 września 2026
Okres realizacji
od 1 września 2026 do 30 czerwca 2027
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług przewozowych w zakresie dowożenia i odwożenia dzieci z niepełnosprawnościami oraz dzieci do przedszkoli publicznych z terenu Gminy Środa Śląska w roku szkolnym 2026/2027

Zamawiający Gmina Środa Śląska (Środa Śląska, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług przewozowych w zakresie dowożenia i odwożenia dzieci z…”, wybierając ofertę wykonawcy Średzka Komunikacja Publiczna Sp. z o.o. Wartość umowy: 276 507 zł.

Zamawiający: Gmina Środa ŚląskaŚroda Śląska, Dolnośląskie (powiat Średzki →)opublikowano 4 września 2026
Wartość umowy
276 507 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~2,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Średzka Komunikacja Publiczna Sp. z o.o (Środa Śląska).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 276 507,00 zł (umowę zawarto 1 września 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 września 2026 r. do 30 czerwca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail