AktywneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Budowa ścieżki przyrodniczej wraz z zieloną pracownią na terenie Szkoły Podstawowej w Ciechowie oraz Budowa ścieżki przyrodniczej na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 w Środzie Śląskiej

Zamawiający Gmina Środa Śląska (Środa Śląska, Dolnośląskie) prowadzi postępowanie „Budowa ścieżki przyrodniczej wraz z zieloną pracownią na terenie Szkoły Podstawowej w…”. Termin składania ofert upływa 21 września 2026, 10:00. Wadium: 1000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Środa ŚląskaŚroda Śląska, Dolnośląskie (powiat Średzki →)opublikowano 4 września 2026

Przypomnienia o terminie

To osobne powiadomienia e-mail. Samo „Zapisz” ich nie włącza.

Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 292 813 zł
Wadium
1000 zł
Termin składania ofert
21 września 2026, 10:00
16d 8h
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Gwarancja40%

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. OgłoszenieBieżące

    04 września 2026

    Termin ofert: 21 września 2026 10:00

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    TerminTermin składania ofert upływa 21 września 2026 roku o godzinie 10:00.

  • 2

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Gwarancja 40%.

  • 3

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Budowa ścieżki przyrodniczej wraz z zieloną pracownią na terenie Szkoły Podstawowej w Ciechowie oraz Budowa ścieżki przyrodniczej na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 w Środzie….

  • 4

    RyzykoWadium: 1 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Środa Śląska

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 931935069

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac Wolności 5

1.5.2.)Miejscowość

Środa Śląska

1.5.3.)Kod pocztowy

55-300

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

um@srodaslaska.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://srodaslaska.pl/

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa ścieżki przyrodniczej wraz z zieloną pracownią na terenie Szkoły Podstawowej w Ciechowie oraz Budowa ścieżki przyrodniczej na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 w Środzie Śląskiej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-15ec6b56-2794-4df0-81bb-6fdb030675af

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00423408

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00039208/20/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.29 Budowa ścieżki przyrodniczej wraz z zieloną pracownią na terenie Szkoły Podstawowej w Ciechowie oraz Budowa ścieżki przyrodniczej na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 w Środzie Śląskiej

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://srodaslaska.logintrade.net

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://srodaslaska.logintrade.net

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Postępowanie prowadzone jest przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu Platformy Przetargowej Gminy Środa Śląska https://srodaslaska.logintrade.net/rejestracja/. Do połączenia używany jest szyfrowany protokół HTTPS. Szyfrowanie danych odbywa się przy pomocy protokołu SSL. Certyfikat SSL zapewnia poufność transmisji danych przesyłanych przez Internet. Wykonawca posiadający konto na Platformie Przetargowej Gminy Środa Śląska: ma dostęp do możliwości złożenia, zmiany, wycofania oferty, a także funkcjonalności pozwalających na zadawanie pytań do treści SWZ oraz komunikację z Zamawiającym w pozostałych obszarach. Szczegółowy zapis znajduje się w SWZ cz. I.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, zamawiający informuję, że:
1) Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Gmina Środa Śląska z siedzibą: Pl. Wolności 5, 55-300 Środa Śląska.
1) Inspektorem ochrony danych osobowych w Gminie Środa Śląska jest Sylwia Góra, kontakt: sylwia.gora@srodaslaska.pl. Szczegółowy zapis znajduje się w SWZ cz. I.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

WZP 271.8-35/26

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie elementów ścieżki przyrodniczej wraz z zieloną pracownią na terenie Szkoły Podstawowej w Ciechowie, która składa się z następujących elementów

• wiata edukacyjna aluminiowa z tablicą i dwoma ławostołami edukacyjnymi z blatem edukacyjnym -1 szt. • kosz na odpady z grą edukacyjną -1 szt. • stacja meteorologiczna - 1 szt. • tablica edukacyjna dwustronna w stelażu aluminiowym – 10 szt. oraz elementów ścieżki przyrodniczej na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 w Środzie Śląskiej, która składa się z następujących elementów: • wiata edukacyjna aluminiowa z ławostołem z grą edukacyjną -1 szt. • kosz na odpady z grą edukacyjną -2 szt. • stół edukacyjny w kształcie heksagonu z 6 siedziskami – 2 szt. • tablica edukacyjna dwustronna w stelażu aluminiowym – 1 szt. • gra edukacyjna na tablicy z przesuwanymi elementami w formie labiryntu - 1 szt. • edukacyjna gra terenowa z obrotowymi 9 tabliczkami– 1 szt. • edukacyjna gra terenowa z 9 obrotowymi kostkami – 1 szt. • edukacyjna gra terenowa z obrotowymi 16 tabliczkami – 1 szt. • edukacyjna gra terenowa z panelem edukacyjno-zręcznościowym i 5 obrotowymi tabliczkami – 1 szt. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, wymagania techniczne, parametry oraz sposób wykonania i montażu poszczególnych elementów określono w Opisie technicznym stanowiącym załącznik do niniejszego postępowania. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji przedmiotu zamówienia zgodnie z wymaganiami określonymi w niniejszym opisie oraz w załącznikach stanowiących jego integralną część. 3. Zgodnie z art. 29 ustawy Prawo zamówień publicznych dopuszcza się rozwiązania równoważne, lecz nie gorsze niż określone w Załącznikach do SWZ. Przedmiot zamówienia opisany został w sposób jednoznaczny, za pomocą dokładnych i zrozumiałych określeń, uwzględniając wszystkie wymagania i okoliczności mogące mieć wpływ na sporządzanie oferty. Przedmiot zamówienia opisano w sposób nie utrudniający uczciwej konkurencji. 4. Wykonawca zobowiązuje się do dostarczenia i montażu przedmiotu zamówienia zgodnie z wymaganiami określonymi w SWZ oraz w złożonej ofercie, w terminie określonym w umowie, własnym transportem i na własny koszt. Wszystkie wskazane wyżej elementy należy dostarczyć i zamontować zgodnie z wymaganiami określonymi w dokumentacji postępowania. 5. Tematyka oraz zakres merytoryczny treści edukacyjnych dotyczących zagadnień przyrodniczych i ekologicznych zostaną zaproponowane przez Wykonawcę, z uwzględnieniem charakteru i przeznaczenia ścieżki edukacyjnej, a następnie uzgodnione z Zamawiającym przed ich opracowaniem i wykonaniem. Dobór ostatecznych tytułów, treści, ilustracji oraz materiałów graficznych poszczególnych tablic i urządzeń edukacyjnych zostanie dokonany w ramach realizacji zamówienia, w uzgodnieniu z Zamawiającym. Zamawiający zastrzega sobie prawo do zgłaszania uwag i akceptacji przedstawionych przez Wykonawcę propozycji. 6. Zakres prac Wykonawcy: • Wykonanie i dostawa kompletnych elementów 2 ścieżek edukacyjno-przyrodniczych wraz z przygotowaniem, wykonaniem i naniesieniem nadruków, grafik oraz treści edukacyjnych, obejmujących zarówno konstrukcje/stelaże, jak i ich wymagane wyposażenie, oznaczenia, nadruki oraz materiały edukacyjne zgodnie z wymaganiami określonymi w dokumentacji postępowania, • montaż wszystkich elementów, • wykonanie niezbędnych podbudów i fundamentów pod tablice oraz pozostałe elementy wymagające posadowienia, • transport wszystkich elementów objętych zamówieniem, • zabezpieczenie istniejącej zieleni i drzew na czas prowadzenia prac, • odtworzenie trawników i zieleni uszkodzonych w trakcie realizacji prac, • uporządkowanie terenu po zakończeniu robót i przekazanie miejsca realizacji w stanie uporządkowanym, • wykonanie wszystkich prac niezbędnych do prawidłowej i kompletnej realizacji przedmiotu zamówienia, zgodnie z opisem technicznym oraz pozostałą dokumentacją postępowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ. cz. II.

4.2.6.)Główny kod CPV

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

39162110-9 - Sprzęt dydaktyczny

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-31

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Gwarancja

4.3.6.)Waga

40

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu
1.O udzielenie zamówienia publicznego mogą ubiegać się wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące

1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie, 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie, 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie, 4) zdolności technicznej lub zawodowej zamawiający uzna, że wykonawca spełnia niniejszy warunek wówczas, jeżeli wykaże, że: a) Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał należycie co najmniej jedną robotę budowlaną polegającą na budowie/ rozbudowie/przebudowie ścieżki przyrodniczej, edukacyjnej lub dydaktycznej, o wartości nie mniejszej niż 50 000,00 zł brutto (słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych 00/100). Zamawiający, w stosunku do wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, w odniesieniu do warunku dotyczącego zdolności technicznej lub zawodowej - dopuszcza łączne spełnianie warunków przez wykonawców.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

1) Oświadczenie wykonawcy, w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz. U. z 2024 r. Poz. 1714 ze zm.), z innym wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej (sporządzone wg wzoru stanowiącego załącznik nr 5 SWZ).
2) Odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji.

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

1) Wykaz robót budowlanych wykonanych nie wcześniej niż w okresie ostatnich 5 lat, a jeżeli okres
prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich rodzaju, wartości, daty i miejsca wykonania oraz podmiotów, na rzecz których roboty te zostały wykonane, oraz załączeniem dowodów określających, czy te roboty budowlane zostały wykonane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty sporządzone przez podmiot, na rzecz którego roboty budowlane zostały wykonane, a jeżeli wykonawca z przyczyn niezależnych od niego nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - inne odpowiednie dokumenty (sporządzony według wzoru stanowiącego załącznik nr 6 IDW).

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Tak

6.4.1)Informacje dotyczące wadium
7.Zamawiający żąda wniesienia przez wykonawców wadium w wysokości 1.000,00 zł (słownie

jeden tysięcy złotych oraz 00/100) w formie przewidzianej ustawą Pzp. 8. Wadium może być wnoszone w jednej lub kilku następujących formach: 1) pieniądzu (przelewu na konto Zamawiającego), 2) gwarancjach bankowych, 3) gwarancjach ubezpieczeniowych, 4) poręczeniach udzielanych przez podmioty, o których mowa w art. 6b ust. 5 pkt 2 ustawy z dnia 9 listopada 2000 r. o utworzeniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (Dz. U. z 2025 r., poz. 98 z późn. zmianami). 3. Wadium należy wnieść przed upływem terminu do składania ofert. Za skuteczne wniesienie wadium uznaje się moment jego zaksięgowania na rachunku bankowym Zamawiającego, a nie moment wydania dyspozycji przelewu przez Wykonawcę. 4.W przypadku wnoszenia wadium w pieniądzu ustaloną kwotę należy wnieść przelewem na konto Zamawiającego Bank Spółdzielczy w Środzie Śląskiej nr konta 47 9589 0003 0002 8668 2000 0370 z adnotacją: Wadium w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na: Budowa ścieżki przyrodniczej wraz z zieloną pracownią na terenie Szkoły Podstawowej w Ciechowie oraz Budowa ścieżki przyrodniczej na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 w Środzie Śląskiej znak sprawy WZP 271.8-35/26 Skan dowodu dokonania przelewu należy dołączyć do oferty. Szczegółowy zapis znajduje się w SWZ cz. I.

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Zgodnie z projektem umowy SWZ cz. III.

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Tak

7.6.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2026-09-21 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://srodaslaska.logintrade.net

8.3.)Termin otwarcia ofert

2026-09-21 10:15

8.4.)Termin związania ofertą

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45112700-2Roboty w zakresie kształtowania ter…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
292 813 zł
Próbka: 84 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
208 263 zł575 676 zł
Rozstęp międzykwartylowy
367 413 zł
Źródło próbki
CPV 45112· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
208 263 zł
Mediana
292 813 zł
Górny kwartyl
575 676 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upływa 21.09.2026, 10:00. Pamiętaj, że platformy składania ofert są obciążone w ostatnich godzinach — nie czekaj do samego końca.
Gmina Środa Śląska prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Środa Śląska.
Tak. Wadium określono na 1000 zł. Należy je wnieść przed upływem terminu składania ofert w formie dopuszczonej przez zamawiającego (najczęściej przelew na rachunek lub gwarancja bankowa/ubezpieczeniowa).
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45112700-2 (Roboty w zakresie kształtowania terenu). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.