Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
135 300 zł
Umowa zawarta
5 sierpnia 2026
Okres realizacji
90 dni
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 135 300 zł – 646 228 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa zbiornika wodnego w miejscowości Wójcin

Zamawiający Gmina Paradyż (Paradyż, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa zbiornika wodnego w miejscowości Wójcin”, wybierając ofertę wykonawcy Usługi Wielobranżowe "ZBROH" Piotr Zbroszczyk. Wartość umowy: 135 300 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina ParadyżParadyż, Łódzkie (powiat Opoczyński →)opublikowano 4 września 2026
Wartość umowy
135 300 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    23 czerwca 2026

    Termin ofert: 8 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2026

    7 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Usługi Wielobranżowe "ZBROH" Piotr Zbroszczyk (Mniów), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 135 300,00 zł (umowę zawarto 5 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 135 300,00 zł do 646 227,73 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 90 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail