Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
693 205 zł
Umowa zawarta
18 sierpnia 2026
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 693 205 zł – 961 713 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużenie okresu gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja odcinka drogi leśnej „Szosy Dąbrówkowej” w Leśnictwach Dąbrówka i Salino na terenie Nadleśnictwa Choczewo

Zamawiający Nadleśnictwo Choczewo (Choczewo, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja odcinka drogi leśnej „Szosy Dąbrówkowej” w Leśnictwach Dąbrówka i Salino na…”, wybierając ofertę wykonawcy Kruszywo Sp. z o.o. Wartość umowy: 693 205 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Nadleśnictwo ChoczewoChoczewo, Pomorskieopublikowano 4 września 2026
Wartość umowy
693 205 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    16 lipca 2026

    Termin ofert: 31 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Kruszywo Sp. z o.o. (Linia), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 693 204,88 zł (umowę zawarto 18 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 693 204,88 zł do 961 712,54 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail