Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
265 794 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    163 344 zł
    5 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    102 450 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
9 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie projektanta branży drogowej40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie projektu na Przebudowę drogi gminnej w ciągu ulic Granicznej i Św. Floriana w Lubogoszczy gm. Sława oraz Budowa ciągu pieszo-rowerowego z Goli do obwodnicy miasta Sława

Zamawiający Gmina Sława (Sława, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie projektu na Przebudowę drogi gminnej w ciągu ulic Granicznej i Św. Floriana w…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 265 794 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Gmina SławaSława, Lubuskie (powiat Wschowski →)opublikowano 4 września 2026
Łączna wartość umów
265 794 zł
Liczba ofert
9 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 lipca 2026

    Termin ofert: 29 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    04 września 2026

    5 ofert2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Zakład Projektowo Budowlany P.S. Projekt (część 1); A&J CONSULTING Andrzej Kałużny (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 265 794,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 9 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail