Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcęwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Wybrany wykonawca
Umowa zawarta
21 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 9 października 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Liczba osób wykonujących zamówienie20%Liczba osób ze stopniem naukowym doktora20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Organizacja i przeprowadzenie badania biegłości z warsztatami w zakresie monitoringu pól elektromagnetycznych w środowisku.

Zamawiający Główny Inspektorat Ochrony Środowiska (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Organizacja i przeprowadzenie badania biegłości z warsztatami w zakresie monitoringu pól…”, wybierając ofertę wykonawcy CE2 Centrum Edukacji M. Dziewa, E. Tarnas-Szwed SPÓŁKA JAWNA. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Główny Inspektorat Ochrony ŚrodowiskaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 4 września 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    26 lipca 2026

    Termin ofert: 4 sierpnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy CE2 Centrum Edukacji M. Dziewa, E. Tarnas-Szwed SPÓŁKA JAWNA (Lublin), mikrofirma.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 9 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Główny Inspektorat Ochrony Środowiska

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000861593

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Chmielna 132/134

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-805

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@gios.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gov.pl/gios

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia-gios.ezamawiajacy.pl/react/my-procedure/1/308764

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Organizacja i przeprowadzenie badania biegłości z warsztatami w zakresie monitoringu pól elektromagnetycznych w środowisku.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3b1aee1a-d4a8-4705-9848-0d80d73613cd

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00422377

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00362076

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DAG-WZP.26.1.62.2026.MR

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

194900 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Celem realizacji zamówienia jest podniesienie wiedzy merytorycznej oraz weryfikacja kwalifikacji pracowników Centralnego Laboratorium Badawczego (CLB) oraz Departamentu Monitoringu Środowiska (DMŚ) Głównego Inspektoratu Ochrony Środowiska (GIOŚ) wykonujących zadania Państwowego Monitoringu Środowiska w zakresie pól elektromagnetycznych.
Zamówienie przewidziane jest do realizacji w drugiej połowie 2026 roku i obejmuje zorganizowanie i przeprowadzenie trzydniowych porównań międzylaboratoryjnych (badania biegłości) wraz z warsztatami w zakresie pomiarów pól elektromagnetycznych w środowisku.

4.5.3.)Główny kod CPV

80511000-9 - Usługi szkolenia personelu

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

55100000-1 - Usługi hotelarskie

73111000-3 - Laboratoryjne usługi badawcze

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

189695 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

189695 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

189695 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

CE2 Centrum Edukacji M. Dziewa, E. Tarnas-Szwed SPÓŁKA JAWNA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9462378915

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

189695 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-10-09

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80511000-9Usługi szkolenia personelu
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Główny Inspektorat Ochrony Środowiska prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80511000-9 (Usługi szkolenia personelu). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.