Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcęwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Wybrany wykonawca
Umowa zawarta
4 września 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertywszystkie od małych i średnich firm
Kryteria wyboru
Cena60%Termin rozpoczęcia wykonywania usługi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Koszenie pasów drogowych dróg powiatowych administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Kętrzynie w 2026r.

Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych (Kętrzyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Koszenie pasów drogowych dróg powiatowych administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych…”, wybierając ofertę wykonawcy Usługi Komunalne "DUDA" Tomasz Duda. Złożono 3 oferty.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    30 lipca 2026

    Termin ofert: 20 sierpnia 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Usługi Komunalne "DUDA" Tomasz Duda (Mrągowo), mała firma.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510751154

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Bałtycka 20

1.5.2.)Miejscowość

Kętrzyn

1.5.3.)Kod pocztowy

11-400

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

administracja@zdp.ketrzyn.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zdp.ketrzyn.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1351402

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Wykonywanie obowiązków zarządcy dróg publicznych wynikających z ustawy z dnia 21 marca 1985 r. o drogach publicznych (tj. Dz. U. z 2022r. poz. 1693 z późn.zm.) należących do samorządu powiatowego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Koszenie pasów drogowych dróg powiatowych administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Kętrzynie w 2026r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7089b5f0-4c1a-40dd-ab25-d6bc11a00fc1

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00422251

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00592071/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Koszenie pasów drogowych dróg powiatowych administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Kętrzynie w 2026 r.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00369089

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

CUW.PK.343.20.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są prace prowadzone w ramach bieżącego utrzymania dróg, związane z jednokrotnym wykaszaniem traw, chwastów wraz z wycinką krzaków, odrostów i wilków wokół drzew oraz obkaszanie przy pachołkach, barierach ochronnych, balustradach typu U, poręczach drogowych, słupkach znaków i drzewach wraz z pracami przygotowawczymi w ciągach dróg powiatowych administrowanych przez Zarząd Dróg Powiatowych w Kętrzynie.
2. Szczegółowe rozwiązania a w szczególności techniczne, technologiczne, materiałowe, organizacyjne, określa:
1) opis przedmiotu zamówienia - zał. nr 6 do SWZ,
2) przedmiar - zał. nr 7 do SWZ.
3. Szczegółowe informacje w szczególności dotyczące rozliczenia zamówienia zawiera projekt umowy, stanowiący zał. nr 5 do SWZ.
Numeracja ustępów zgodna z SWZ pełny tekst z rozdz. VI SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

77312000-0 - Usługi usuwania chwastów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

181449,76 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1806096,52 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

416880,84 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Usługi Komunalne "DUDA" Tomasz Duda

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 7422091827

7.3.4)Miejscowość

Mrągowo

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-09-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

416880,85 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

77312000-0Usługi usuwania chwastów
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Powiatowych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kętrzyn.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 77312000-0 (Usługi usuwania chwastów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.