Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 352 133 zł
Umowa zawarta
11 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 30 października 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 1 352 133 zł – 2 170 950 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużenie okresu rękojmi i gwarancji30%Terminowość10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa boiska wielofunkcyjnego w Krzekotówku

Zamawiający Gmina Kotla (Kotla, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa boiska wielofunkcyjnego w Krzekotówku”, wybierając ofertę wykonawcy Anmed sp zo.o. Wartość umowy: 1 352 133 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina KotlaKotla, Dolnośląskie (powiat Głogowski →)opublikowano 4 września 2026
Wartość umowy
1 352 133 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Anmed sp zo.o. (Dzierżysław), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 352 132,54 zł (umowę zawarto 11 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 1 352 132,54 zł do 2 170 950,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail