Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
266 729 zł
Umowa zawarta
2 czerwca 2026
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 266 729 zł – 326 552 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Odnowa nawierzchni jezdni i chodnika w ciągu drogi powiatowej Nr 1734R ul. Długosza w Jarosławiu (od skrzyżowania z ul. Fredry do skrzyżowania z ul. Kopystyńskiego)

Zamawiający Powiatowy Zarząd Dróg w Jarosławiu (Jarosław, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Odnowa nawierzchni jezdni i chodnika w ciągu drogi powiatowej Nr 1734R ul. Długosza w…”, wybierając ofertę wykonawcy STRABAG Sp. z o.o. Wartość umowy: 266 729 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
266 729 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    28 kwietnia 2026

    Termin ofert: 13 maja 2026 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2026

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy STRABAG Sp. z o.o. (Pruszków).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 266 728,70 zł (umowę zawarto 2 czerwca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 266 728,70 zł do 326 551,83 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail