Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
169 543 zł
Umowa zawarta
3 września 2026
Okres realizacji
do 16 października 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 169 543 zł – 207 054 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup, dostawa i montaż urządzeń sportowo-rekreacyjnych w sołectwie Paliwodzizna

Zamawiający Gmina Golub-dobrzyń (Golub-Dobrzyń, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup, dostawa i montaż urządzeń sportowo-rekreacyjnych w sołectwie Paliwodzizna”, wybierając ofertę wykonawcy FIT PARK Sp. z o. o.- Sp. k. Wartość umowy: 169 543 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
169 543 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 sierpnia 2026

    Termin ofert: 26 sierpnia 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 września 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy FIT PARK Sp. z o. o.- Sp. k. (Toruń).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 169 543,20 zł (umowę zawarto 3 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 169 543,20 zł do 207 054,05 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 16 października 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail