Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
790 890 zł
Umowa zawarta
2 września 2026
Okres realizacji
do 25 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 790 890 zł – 1 127 806 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena80%Okres udzielonej gwarancji i rękojmi na wykonane roboty budowlane20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja zaplecza szatniowo-sanitarnego przy ul. Poznańskiej 27 w Sierakowie

Zamawiający Gmina Sieraków (Sieraków, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja zaplecza szatniowo-sanitarnego przy ul. Poznańskiej 27 w Sierakowie”, wybierając ofertę wykonawcy ErgoBud Włodzimierz Fiszer. Wartość umowy: 790 890 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina SierakówSieraków, Wielkopolskie (powiat Międzychodzki →)opublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
790 890 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 lipca 2026

    Termin ofert: 5 sierpnia 2026 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ErgoBud Włodzimierz Fiszer (Sieraków), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 790 890,00 zł (umowę zawarto 2 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 790 890,00 zł do 1 127 806,45 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 25 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail