Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
500 000 zł
Umowa zawarta
17 sierpnia 2026
Okres realizacji
do 30 listopada 2026
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykup pakietu świadczeń promocyjnych w związku z odbywającym się w dniach 23-25.09.2026 r. w Katowicach wydarzeniem pn. 7 Kongres i Gala Nowej Mobilności

Zamawiający Miasto Katowice (Katowice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykup pakietu świadczeń promocyjnych w związku z odbywającym się w dniach 23-25.09.2026…”, wybierając ofertę wykonawcy Polskie Stowarzyszenie Nowej Mobilności. Wartość umowy: 500 000 zł.

Zamawiający: Miasto KatowiceKatowice, Śląskieopublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
500 000 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Zamiar zawarcia umowy

    05 sierpnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Polskie Stowarzyszenie Nowej Mobilności (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 500 000,00 zł (umowę zawarto 17 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MIASTO KATOWICE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000515780

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Młyńska 4

1.5.2.)Miejscowość

Katowice

1.5.3.)Kod pocztowy

40-098

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22A - Katowicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

bzp@katowice.eu

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.katowice.eu

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://umkatowice.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykup pakietu świadczeń promocyjnych w związku z odbywającym się w dniach 23-25.09.2026 r. w Katowicach wydarzeniem pn. 7 Kongres i Gala Nowej Mobilności

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f78531c3-0df8-45c8-aba1-20f4d9eec500

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00421733

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00028840/23/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.46 Wykup pakietu świadczeń promocyjnych w związku z odbywającym się w dniach 23 - 25 wrzesień 2026r. w Katowicach wydarzeniem pn. 7 Kongres Nowej Mobilności - Gala Nowej Mobilności

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00377984

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Polskie Stowarzyszenie Nowej Mobilności jest jedynym wykonawca mogącym zrealizować przedmiotowe zamówienie tj. jest pomysłodawcą i jedynym organizatorem wydarzenia.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZP.271.1.40.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

406504,07 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

W ramach przedmiotowej usługi planowane jest wykonanie m.in. następujących świadczeń promocyjnych:
- przyznanie Miastu tytułu Współgospodarza Wydarzenia;
- Udział w Radzie Programowej KNM 2026
- Udział w uroczystej inauguracji KNM 2026
- Ekspozycja logotypu i informacji o Partnerze na stronie internetowej KNM 2026
- Ekspozycja logotypu i informacji o Partnerze w aplikacji mobilnej KNM 2026
- Ekspozycja logotypu Partnera w programie i w materiałach informacyjnych KNM 2026
- Ekspozycja logotypu Partnera w Newsletterach KNM 2026
- Branding obiektu – ekspozycja logotypu Partnera na nośnikach cyfrowych (sceny, ekrany)
- Branding obiektu – ekspozycja logotypu Partnera na nośnikach ATL (ścianki, standy)
- Przekazanie biletów wstępu Premium i Executive Pass
- Zamieszczenie logo Partnera we wszystkich relacjach z KNM 2026
- Możliwość udziału Partnera w konferencji prasowej dot. KNM 2026
- Możliwość udzielenia wypowiedzi do informacji prasowych dot. KNM 2026
- Możliwość przygotowania wspólnych informacji prasowych dot. KNM 2026
- Możliwość przygotowania wspólnej kampanii informacyjnej dot. KNM 2026

4.5.3.)Główny kod CPV

79342200-5 - Usługi w zakresie promocji

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Polskie Stowarzyszenie Nowej Mobilności

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

525 268 43 77

7.3.3)Ulica

ul. Fabryczna 5A

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-446

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 7

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-08-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

500000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-11-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79342200-5Usługi w zakresie promocji
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Katowice prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Katowice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 500 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79342200-5 (Usługi w zakresie promocji). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Polskie Stowarzyszenie Nowej Mobilności (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.