Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
513 577 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    242 481 zł
    6 ofert
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    174 641 zł
    6 ofert
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    96 455 zł
    7 ofert
Oferty w postępowaniu
19 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont i doposażenie zapleczy szatniowo-sanitarnych przy stadionach sportowych w Gminie Dydnia

Zamawiający Gmina Dydnia (Dydnia, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Remont i doposażenie zapleczy szatniowo-sanitarnych przy stadionach sportowych w Gminie…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 513 577 zł. Złożono 19 ofert.

Zamawiający: Gmina DydniaDydnia, Podkarpackie (powiat Brzozowski →)opublikowano 3 września 2026
Łączna wartość umów
513 577 zł
Liczba ofert
19 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 lipca 2026

    Termin ofert: 6 sierpnia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    03 września 2026

    6 ofert2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Nigra Sp. z o.o. (części 1, 2); SCI Systems Sp. z o.o. Sp.k. (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 513 577,08 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 19 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail