Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
573 180 zł
Umowa zawarta
3 września 2026
Okres realizacji
2 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie robót budowlanych w obiektach gminnych w miejscowościach Szadykierz, Przedzeń, Ceków- Kolonia i Kamień

Zamawiający Gmina Cekow-Kolonia (Ceków, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie robót budowlanych w obiektach gminnych w miejscowościach Szadykierz, Przedzeń,…”, wybierając ofertę wykonawcy FHU Dargo Dariusz Kuś. Wartość umowy: 573 180 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina Cekow-KoloniaCeków, Wielkopolskieopublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
573 180 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    21 lipca 2026

    Termin ofert: 7 sierpnia 2026 09:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy FHU Dargo Dariusz Kuś (Ceków), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 573 180,00 zł (umowę zawarto 3 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 2 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Cekow-Kolonia

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 250855570

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Ceków-Kolonia 51

1.5.2.)Miejscowość

Ceków

1.5.3.)Kod pocztowy

62-834

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL416 - Kaliski

1.5.7.)Numer telefonu

62 7631082

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gospodarka@cekow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.cekow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://bip.cekow.pl/937-2026.html? https://e-propublico.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie robót budowlanych w obiektach gminnych w miejscowościach Szadykierz, Przedzeń, Ceków- Kolonia i Kamień

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0be5e2ee-9e97-47c8-9f0a-0c8057ceebd3

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00421610

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00353080

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GPRiOŚ.271.2.9.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

390613,80 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1.Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie robót budowlanych w obiektach gminnych w miejscowościach Szadykierz Przedzeń, Ceków-Kolonia i Kamień W tym

Modernizacja terenu rekreacyjno-wypoczynkowego w miejscowości Ceków- Kolonia; Budowa kompleksu rekreacyjnego z placem zabaw w miejscowości Szadykierz; Dofinansowanie do realizacji zadania ze środków Województwa Wielkopoiskiego w ramach XVI edycji konkursu „Pięknieje wielkopolska wieś”. Remont sali głównej i korytarza w świetlicy wiejskiej w Przedzeniu Dofinansowanie do realizacji zadania ze środków Województwa Wielkopoiskiego w ramach XVI edycji konkursu „Pięknieje wielkopolska wieś”. Ścieżka ekoedukacyjna z podestem widokowym przy stawie w miejscowości Kamień. Dofinansowanie do realizacji zadania ze środków Województwa Wielkopolskiego w ramach Programu pn. „Błękitno — zielone inicjatywy dla Wielkopolski” Wspólny Słownik Zamówień: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Budowa kompleksu rekreacyjnego z placem zabaw w miejscowości Szadykierz 1. Plac zabaw - nawierzchnia żwirowo-piaskowa placu zabaw, wyposażenie placu zabaw - urządzenia zabawowe 2. Palenisko na ognisko - nawierzchnia z kostki betonowej, budowa paleniska, wyposażenie strefy miejsca na ognisko 3. Strefa rekreacyjna terenu - nawierzchnie z kostki betonowej, wyposażenie rekreacyjno-wypoczynkowe 4. Ogrodzenie terenu - ogrodzenie z paneli stalowych na słupkach z prefabrykowanym cokołem z furtką i bramą. Szczegółowy zakres robót zgodnie z projektem zagospodarowania terenu i przedmiarem robót. Miejsce realizacji działka ewidencyjna nr 69/6 Szadykierz (obręb 0004 Gostynie Szadykierz) Remont sali głównej i korytarza w świetlicy wiejskiej w Przedzeniu 1. Roboty posadzkowe 2. Roboty malarskie 3. Stolarka drzwiowa 4. Roboty elektryczne 5. Roboty instalacyjne ogrzewania kominkowego Rozbiórka istniejącej posadzki z płytek, podkładów betonowych, wybranie ziemi do wysokości przewidzianych warstw betonowych oraz izolacji termicznej, usunięcie i załadunek ziemi i gruzu z budynku zostaną wykonane w całości przez mieszkańców. Szczegółowy zakres robót zgodnie z przedmiarem robót. Miejsce realizacji działka ewidencyjna nr 116 Przedzeń, Przedzeń 19. "Modernizacja terenu rekreacyjno-wypoczynkowego w miejscowości Ceków- Kolonia" 1. Modernizacja placu zabaw - demontaż i montaż urządzeń zabawowych 2. Elementy zagospodarowania terenu rekreacyjno-wypoczynkowego - palenisko z grillem ze stali nierdzewnej, zabudowa koszy na śmieci, kosz na śmieci, nawierzchnie z kostki 3. Remont budynku gospodarczego - montaż stolarki, docieplenie, malowanie, instalacje wewnętrzne 4. Instalacja elektryczna zewnętrzna - tablica rozdzielcza zewnętrzna Szczegółowy zakres robót zgodnie z projektem zagospodarowania terenu i przedmiarem robót. Miejsce realizacji działka ewidencyjna nr 162/2 Ceków-Kolonia Ścieżka ekoedukacyjna z podestem widokowym przy stawie w miejscowości Kamień. Budowa ścieżki ekoedukacyjnej wraz z podestem widokowym przy stawie na działce nr 198/4 w miejscowości Kamień w zakresie: roboty budowlane - podest widokowy i chodniki drewniane, ścieżka gruntowa, bariera drewniana terenowa; wyposażenie i nasadzenia - wyposażenie stałe terenu: elementy małej architektury przy ścieżce, nasadzenia roślin i drzew. Szczegółowy zakres robót zgodnie z projektem wykonawczym i przedmiarem robót. Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia zawarte są w przedmiarach robót budowlanych, dokumentacji projektowej, rysunkach stanowiących załączniki do SWZ Wykonawca w ramach przedmiotu zamówienia jest zobowiązany do zapewnienia obsługi geodezyjnej, powiadomienia właścicieli odpowiedniego uzbrojenia podziemnego o przystąpieniu do robót i ich zakończeniu zgodnie z uzgodnieniami zawartymi w dokumentacji projektowej, przywrócenia terenu do stanu poprzedniego. Wykonawca na własny koszt musi wykonać następujące dokumenty: inwentaryzację geodezyjną powykonawczą oraz dokumentację powykonawczą. Jeżeli w dokumentacji przetargowej lub innych dokumentach zostało wskazane pochodzenie (marka, znak towarowy, producent, dostawca) materiałów lub norm, aprobaty, specyfikacje i systemy, o których mowa w art. 101 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym, a w odniesieniu takiemu towarzyszą wyrazy "lub równoważne". Cechy techniczne i jakościowe przedmiotu zamówienia winny odpowiadać Polskim Normom przenoszącym europejskie normy lub normy innych państw członkowskich Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać (udowodnić) w ofercie, że oferowane przez niego roboty budowlane czy urządzenia spełniają wymagania określone przez Zamawiającego. W przypadku zastosowania materiałów równoważnych Zamawiający wymaga od Wykonawcy złożenia wraz z ofertą zestawienia materiałów zamiennych do dokumentacji technicznej (opracowanie własne zawierające co najmniej: katalog producenta, nazwę producenta, opis materiałów) - niezłożenie takiego zestawienia oznacza, że Wykonawca zastosuje materiały i rozwiązania przyjęte w dokumentacji technicznej. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji na wykonany przedmiot zamówienia przez okres: minimalnie 36 miesięcy - maksymalnie 60 miesięcy od dnia odebrania przez Zamawiającego robót budowlanych i podpisania (bez uwag) protokołu końcowego. Okres rękojmi 60 miesięcy.

4.5.3.)Główny kod CPV

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

573180,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

573180,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

573180,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FHU Dargo Dariusz Kuś

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9680096907

7.3.3)Ulica

Morawin 2

7.3.4)Miejscowość

Ceków

7.3.5)Kod pocztowy

62-834

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Wykonanie robót budowlanych i demontażowych - FHU Dargo PLUS Dawid Kuś, Morawin 2 , 62-834 Ceków

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-09-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

573180,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

2 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45112720-8Roboty w zakresie kształtowania ter…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
294 918 zł
Próbka: 20 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
210 037 zł565 135 zł
Rozstęp międzykwartylowy
355 098 zł
Źródło próbki
CPV 45112720· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
210 037 zł
Mediana
294 918 zł
Górny kwartyl
565 135 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Rejestr umów

Umowa z tego postępowania w Centralnym Rejestrze Umów

Zamawiający zgłosił zawartą umowę do rządowego rejestru. Zobacz kwotę, strony i aneksy wpisu.

Przeszukaj Centralny Rejestr Umów →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Cekow-Kolonia prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ceków.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 573 180 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45112720-8 (Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: FHU Dargo Dariusz Kuś (Ceków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.