Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 560 733 zł
Umowa zawarta
3 września 2026
Okres realizacji
do 30 listopada 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 1 560 733 zł – 1 656 574 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa i rozbudowa drogi powiatowej Nr 1156B Kaletnik-Adamowizna-Orlinek-Gremzdel.

Zamawiający Powiat Sejneński (Sejny, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa i rozbudowa drogi powiatowej Nr 1156B Kaletnik-Adamowizna-Orlinek-Gremzdel”, wybierając ofertę wykonawcy EKODROM Sp. z o.o. Wartość umowy: 1 560 733 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Powiat SejneńskiSejny, Podlaskie (powiat Sejneński →)opublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
1 560 733 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy EKODROM Sp. z o.o. (Augustów), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 560 732,63 zł (umowę zawarto 3 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 1 560 732,63 zł do 1 656 573,54 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail