Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcywg ogłoszenia, przed weryfikacją

Nie złożono w postępowaniu żadnej oferty

Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa garażu przy Makowskim Centrum Kultury w miejscowości Maków Podhalański

Postępowanie „Budowa garażu przy Makowskim Centrum Kultury w miejscowości Maków Podhalański” zamawiającego Gmina Maków Podhalański (Maków, Małopolskie) zostało unieważnione.

Zamawiający: Gmina Maków PodhalańskiMaków, Małopolskieopublikowano 3 września 2026
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 550 250 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Nie złożono w postępowaniu żadnej oferty. Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Maków Podhalański

1.3.)Oddział zamawiającego

JST

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 072181959

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Szpitalna

1.5.2.)Miejscowość

Maków

1.5.3.)Kod pocztowy

34-220

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.7.)Numer telefonu

33 8749700

1.5.8.)Numer faksu

338749751

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

urzad@makow-podhalanski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.makow-podhalanski.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://makow-podhalanski.ezamawiajacy.pl/pn/makow-podhalanski/demand/313392/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa garażu przy Makowskim Centrum Kultury w miejscowości Maków Podhalański

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1467a28a-cc70-4cce-ac1c-c6d69d88b406

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00421455

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00037381/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.16 Budowa garażu przy Makowskim Centrum Kultury w miejscowości Maków Podhalański

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00397654

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PIR.271.1.13.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na budowie garażu przy Makowskim Centrum Kultury w miejscowości Maków Podhalański.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje m.in.:
1) przygotowanie i zagospodarowanie terenu w zakresie niezbędnym do realizacji inwestycji,
2) wykonanie jednokondygnacyjnego budynku garażowego wraz z miejscem magazynowym,
3) wykonanie wszystkich niezbędnych instalacji i elementów infrastruktury technicznej związanych z realizacją przedmiotu zamówienia,
4) wykonanie utwardzeń dojść i dojazdów do projektowanego obiektu,
5) wykonanie pozostałych robót budowlanych, instalacyjnych i zagospodarowania terenu niezbędnych do prawidłowej realizacji inwestycji oraz uzyskania kompletnego
i nadającego się do użytkowania przedmiotu zamówienia.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej i technicznej stanowiącej Załącznik nr 3 do SWZ, obejmującej projekty budowlane i techniczne, STWiORB oraz przedmiary robót.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45213200-5 - Roboty budowlane w zakresie magazynów i przemysłowych obiektów budowlanych

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Nie złożono w postępowaniu żadnej oferty

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Maków Podhalański prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Maków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.