Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa sprzętu jednorazowego dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni "Szpital Powiatowy" im. bł. Marty Wieckiej (Bochnia, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa sprzętu jednorazowego dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 803 670 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

41 wpisów
  1. Wykonanie umowy

    10 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wykonanie umowy

    10 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  3. Wykonanie umowy

    10 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  4. Wykonanie umowy

    10 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  5. Wykonanie umowy

    10 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  6. Wykonanie umowy

    10 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Wykonanie umowy

    10 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Wykonanie umowy

    10 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Wykonanie umowy

    10 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Wykonanie umowy

    10 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Wykonanie umowy

    10 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wykonanie umowy

    10 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Wykonanie umowy

    10 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  26. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  28. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  29. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  30. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  31. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  32. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  33. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  34. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  35. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  36. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  37. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  38. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  39. Wykonanie umowyBieżące

    03 września 2026

  40. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  41. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni "Szpital Powiatowy" im. bł. Marty Wieckiej

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000304349

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Krakowska 31

1.4.2.)Miejscowość

Bochnia

1.4.3.)Kod pocztowy

32-700

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zaopatrzenie@szpital-bochnia.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://szpital-bochnia.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-21feaedd-3e27-4c3f-84a6-80b7cdd5623e

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00421361

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-03

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025-OJS062-00202205

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa sprzętu jednorazowego dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 33 - Różny sprzęt jednorazowego użytku (elektrody, worki do dobowej zbiórki
moczu, lewatywy)
Opis: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego (dalej jako Towar) dla
Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł.
Marty Wieckiej. Pakiet nr 33 - Różny sprzęt jednorazowego użytku (elektrody, worki do
dobowej zbiórki moczu, lewatywy) Lp. Przedmiot zamówienia Rozmiar Jednostka miary Ilość
jednostek miary (wg. Wielkości opakowania oczekiwanego przez Zamawiającego)(*) 1. 2. 3. 4.
5. 1. Baseny szpitalne z tworzywa szt. 1 2. Elektrody do EKG x szt. 149 450 3. Elektrody do
badań HOLTERA x szt. 12 950 4. Elektrody do EKG pediatryczne - 22-33 mm 22-22 mm szt.
450 5. Elektroda do kończyn dla dorosłych (klamra) zestaw 1 6. Elektrody do EKG - dla
noworodka x szt. 90 7. Komlet elektrod do stymulacji dla dzieci x szt. 4 8. Komplet elektrod
przyssawkowych EKG średnica 24 mm zestaw 1 9. Komlet elektrod do stymulacji kpl. 239 10.
Elektroda do czasowej stymulacji serca 6F szt. 1 11. Fartuch z grubej folii 71 x 180 cm szt. 4
600 12. Fartuch z grubej folii 71 X 116 cm szt. 15 800 13. Gumki do ligacji żylaków odbytu op.
26 14. Intro duktor - zestaw z zastawką do wprowadzania kateterów 8F szt. 1 15. Kaczka
jednorazowa dla dorosłych szt. 20 16. Kaczka sanitarna plastikowa - męska szt. 20 17.
Kieliszki do leków xxxxxxxxxxx szt. 177 840 18. Koc -folia p/wstrząsowa szt. 468 19. Łącznik
do kontroli odsysania - Fingertip x szt. 1 040 20. Medyczny marker sterylny szt. 300 21. Maska
z poduszką powietrzną jednorazowego użytku 0 szt. 52 22. 1 szt. 36 23. 2 szt. 8 24. 3 szt. 33
25. 4 szt. 50 26. 5 szt. 71 27. Okład żelowy 12 x 12 szt. 13 28. Okład żelowy 12 x 24 szt. 16
29. Okład żelowy 20 x 38-40 szt. 10 30. Opaska do identyfikacji dorosłych szt. 10 700 31.
Opaska do identyfikacji noworodków xxxxxxxxxxx szt. 8 100 32. Opaska zaciskowa z
tworzywa sztucznego szt. 177 33. Opatrunek do mocowania cewników i sond donosowych dla
dorosłych szt. 300 34. Opatrunek do mocowania cewników i sond donosowych dla
noworodków szt. 200 35. Osłonki medyczne szt. 13 536 36. Pas do EKG 1 szt. 10 37. Pinceta
medyczna jednorazowego użytku 130-140 mm szt. 3450 38. Pojemnik do dobowej zbiórki
moczu 2,5 l szt. 22 39. Pojemnik na kał z łopatką 20 ml - 30 ml szt. 1 733 40. Pojemnik na kał
z łopatką 18 ml szt. 300 41. Pojemnik plastikowy na mocz szt. 13 090 42. Pojemnik plastikowy
na mocz szt. 3 172 43. Przedłużacz do pomp infuzyjnych z jasnym przewodem 1,5 m szt. 7
450 44. Przedłużacz do pompinfuzyjnych z ciemnym przewodem 1,5 m szt. 4 975 45.
Przyrząd do pobierania (upustu) krwi z pojemnikiem x szt. 20 46. Regulator przepływu do
przedłużaczy do przetaczania płynów x szt. 50 47. Rozcinacz do zaciskacza do pępowiny. szt.
10 48. Staza bezlateksowa j.u op. 231 49. Stazy gumowe szt. 10 50. Szczotka do
chirurgicznego mycia rąk* dł.8-9,5cm szer. 5-5,5cm wys.4 cm szt. 8 090 51. Szpatułki
drewniane xxxxxxxxxxx op. 56 52. Szpatułki drewniane xxxxxxxxxxx op. 54 53. Szyna do
palców 400 x 20 szt. 450 54. Sonda sengstakena do tamponady krwawienia z przełyku CH18
szt. 19 55. Tubusy z obturatorem zaokrąglonym 85 x 20mm szt. 950 56. Tubusy do
rektoskopu z obturatorem 250 x 20mm szt. 100 57. Wieszak do worków na mocz xxxxxxxxxxx
szt. 1350 58. Woreczek na mocz dla chłopców, 100 -120 ml szt. 1500 59. Woreczek na mocz
dla dziewczynek, 100 -120 ml szt. 1300 60. Worek do dobowej zbiórki moczu z odpływem
(drenem) 2 l szt. 12 500 61. Worek do godzinowej zbiórki moczu 2 l szt. 14 62. Worek dozbiórki moczu z odpływem (drenem) do użytku 7 dniowego 2 l szt 4810 63. Zaciskacz do
pępowiny xxxxxxxxxxx szt. 1 180 64. Zapinka do pasa EKG szt. 5 65. Zestaw do lewatywy
xxxxxxxxxxx szt. 440 66. Zestaw do wlewów kontrastowych kolografii bez barytu x szt. 5 67.
Zestaw do punkcji jamy opłucnowej 80 cm szt 62 68. Igły do penów 8 mm x 0,25 mm 30G szt.
9 600 69. Cewnik Foleya dwudrożny z balonikiem CH 24 szt. 10 70. CH 26 szt. 130 71. CH 28
szt. 370 Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany
został w formularzu asortymentowym - szczegółowa oferta cenowa -załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2

3.9.)Główny kod CPV

33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-25

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ZARYS International Group Sp. z o.o. Sp. k.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

273295877

4.3.3.)Ulica

Pod Borem 18

4.3.4.)Miejscowość

Zabrze

4.3.5.)Kod pocztowy

41-808

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

180956,70 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025-OJS104-00354733-pl

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-04

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

180142,02 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33141000-0Jednorazowe, niechemiczne artykuły…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
803 670 zł
Próbka: 54 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
229 993 zł2 545 765 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 315 772 zł
Źródło próbki
CPV 33141000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
229 993 zł
Mediana
803 670 zł
Górny kwartyl
2 545 765 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni "Szpital Powiatowy" im. bł. Marty Wieckiej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bochnia.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33141000-0 (Jednorazowe. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.