Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa sprzętu jednorazowego dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni "Szpital Powiatowy" im. bł. Marty Wieckiej (Bochnia, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa sprzętu jednorazowego dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 803 670 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

46 wpisów
  1. Wykonanie umowy

    10 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wykonanie umowy

    10 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  3. Wykonanie umowy

    10 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  4. Wykonanie umowy

    10 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  5. Wykonanie umowy

    10 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  6. Wykonanie umowy

    10 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Wykonanie umowy

    10 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Wykonanie umowy

    10 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Wykonanie umowy

    10 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Wykonanie umowy

    10 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Wykonanie umowy

    10 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wykonanie umowy

    10 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Wykonanie umowy

    10 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Wykonanie umowyBieżące

    03 września 2026

  22. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  26. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  28. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  29. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  30. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  31. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  32. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  33. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  34. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  35. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  36. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  37. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  38. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  39. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  40. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  41. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  42. Wykonanie umowy

    04 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  43. Wykonanie umowy

    04 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  44. Wykonanie umowy

    04 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  45. Wykonanie umowy

    04 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  46. Wykonanie umowy

    04 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni "Szpital Powiatowy" im. bł. Marty Wieckiej

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000304349

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Krakowska 31

1.4.2.)Miejscowość

Bochnia

1.4.3.)Kod pocztowy

32-700

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zaopatrzenie@szpital-bochnia.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://szpital-bochnia.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-21feaedd-3e27-4c3f-84a6-80b7cdd5623e

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00419998

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-03

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025-OJS062-00202205

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa sprzętu jednorazowego dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 27 - Różny sprzęt jednorazowego użytku (maski tlenowe, maski krtaniowe,
kanki)
Opis: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego (dalej jako Towar) dla
Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł.
Marty Wieckiej. Pakiet nr 27 - Różny sprzęt jednorazowego użytku (maski tlenowe, maski
krtaniowe, kanki) Lp. Przedmiot zamówienia Rozmiar Jednostka miary Ilość jednostek miary
(wg. wielkości opakowania oczekiwanego przez Zamawiającego)(*) 1. 2. 3. 4. 5. 1. Maska
aerozolowa z nebulizatorem dla noworodków S szt. 2 700 2. Maska aerozolowa z
nebulizatorem dla dzieci M szt. 2 400 3. Maska aerozolowa z nebulizatorem dla dorosłych XL
szt. 2 400 4. Ustnik aerozolowy z nebulizatorem szt. 50 5. Maska do podawania tlenu dla
dorosłych z drenem XL szt. 3 650 6. Maska do podawania tlenu dla dzieci z drenem S,M szt.
168 7. Maska tlenowa dla dzieci z workiem. M szt. 65 8. Maska tlenowa dla dorosłych z
workiem XL szt. 1000 9. Maska krtaniowa jednorazowego użytku do wentylacji pacjenta Nr 1
szt. 27 10. Nr 1½ szt. 8 11. Nr 2 szt. 11 12. Nr 2 ½ szt. 5 13. Nr 3 szt. 73 14. Nr 4 szt. 221 15.
Nr 5 szt. 55 16. Zestaw do konikotomii dla dorosłych szt 1 17. Zestaw do konikotomii dla dzieci
szt 2 18. Kanka doodbytnicza CH 16/200 mm szt. 220 20. CH 18/400 mm szt. 10 21. Zestaw
do kontrolowanej zbiórki stolca szt. 6 22. Zatyczka do cewnika uniwersalna xxxxxxxxxxx szt. 1
740 23. Cewnik do odsysania górnych dróg oddechowych, długość 40 cm CH 6 szt. 60 24. CH
8 szt. 1 900 25. CH 10 szt. 305 Szczegółowy zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu
Zamówienia opisany został w formularzu asortymentowym - szczegółowa oferta cenowa -
załącznik 1A do SWZ - wymagania określone na podstawie art. 218 ust. 2

3.9.)Główny kod CPV

33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-04

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Sinmed Sp. z o. o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

365567681

4.3.3.)Ulica

ul. Graniczna 32B

4.3.4.)Miejscowość

Przyszowice

4.3.5.)Kod pocztowy

44-178

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

52289,06 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025-OJS104-00354733-pl

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-02

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

54559,48 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33141000-0Jednorazowe, niechemiczne artykuły…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
803 670 zł
Próbka: 54 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
229 993 zł2 545 765 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 315 772 zł
Źródło próbki
CPV 33141000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
229 993 zł
Mediana
803 670 zł
Górny kwartyl
2 545 765 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni "Szpital Powiatowy" im. bł. Marty Wieckiej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bochnia.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33141000-0 (Jednorazowe. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.