Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa sprzętu jednorazowego dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni "Szpital Powiatowy" im. bł. Marty Wieckiej (Bochnia, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa sprzętu jednorazowego dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 803 670 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

41 wpisów
  1. Wykonanie umowy

    10 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wykonanie umowy

    10 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  3. Wykonanie umowy

    10 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  4. Wykonanie umowy

    10 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  5. Wykonanie umowy

    10 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  6. Wykonanie umowy

    10 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Wykonanie umowy

    10 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Wykonanie umowy

    10 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Wykonanie umowy

    10 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Wykonanie umowy

    10 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Wykonanie umowy

    10 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wykonanie umowy

    10 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Wykonanie umowy

    10 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  26. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Wykonanie umowyBieżące

    03 września 2026

  28. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  29. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  30. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  31. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  32. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  33. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  34. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  35. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  36. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  37. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  38. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  39. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  40. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  41. Wykonanie umowy

    03 września 2026

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni "Szpital Powiatowy" im. bł. Marty Wieckiej

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000304349

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Krakowska 31

1.4.2.)Miejscowość

Bochnia

1.4.3.)Kod pocztowy

32-700

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zaopatrzenie@szpital-bochnia.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://szpital-bochnia.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-21feaedd-3e27-4c3f-84a6-80b7cdd5623e

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00420477

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-09-03

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025-OJS062-00202205

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa sprzętu jednorazowego dla Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł. Marty Wieckiej

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 19 - Akcesoria do drenażu i odsysania (dreny, zgłębniki, butelki)
Opis: Przedmiotem Zamówienia jest dostawa sprzętu jednorazowego (dalej jako Towar) dla
Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im. bł.
Marty Wieckiej. Pakiet nr 19 - Akcesoria do drenażu i odsysania (dreny, zgłębniki, butelki) Lp.
Przedmiot zamówienia Rozmiar Jednostka miary Ilość jednostek miary (wg. wielkości
opakowania oczekiwanego przez Zamawiającego) (*) 1. 2. 3. 4. 5. 1. Dren brzuszny,
silikonowy 21 lub 22F, 24F, 26F, 27F, 28F, 30F, 32F szt. 210 2. Dren T-Kehr CH12, CH14,CH16, CH18, CH20, CH22 szt. 2 3. Kateter do odsysania ran z otworami bocznymi CH12,
CH14, CH16, CH18, CH20, CH22 szt. 900 4. Dren do embolektomii Fogartyego 4F/76-80: 5F
/76-80 szt. 2 5. Dren tlenowy łączący 210 cm szt. 210 6. Dren balonowy z rozszerzeniami do
końcówek do odsysania 7,0/10,0 mb 900 7. Dren balonowy z rozszerzeniami do końcówek do
odsysania 8,0/12,0 mb 1 090 8. Zgłębnik żołądkowy - 80cm CH 14 szt. 61 9. CH 16 szt. 200
10. CH 18 szt. 316 11. CH 20 szt. 216 12. CH 22 szt. 189 13. CH 24 szt. 172 14. CH 26 szt.
73 15. CH 28 szt. 30 16. CH 30 szt. 1 17. CH 32 szt. 1 18. CH 6 szt. 1 19. CH 8 szt. 1 20. CH
10 szt. 1 21. CH 12 szt. 1 22. Zgłębnik żołądkowy - 125cm CH 16-CH 22 szt. 5 23. Butelka
Redona do odsysania ran w opakowaniu typu papier-folia 200 ml szt. 1 420 24. 400 ml szt.
350 25. Dren do odsysania pola operacyjnego z zakrzywioną końcówką, z kontrolą siły ssania
CH -24 min. 200cm szt. 50 26. Dren do odsysania pola operacyjnego z zakrzywioną końcówką
CH-24 min. 200cm szt. 1340 27. Worek do zbiórki żółci 350 - 500 ml szt. 5 Szczegółowy
zakres parametrów i wymagań dla przedmiotu Zamówienia opisany został w formularzu
asortymentowym - szczegółowa oferta cenowa -załącznik 1A do SWZ - wymagania określone
na podstawie art. 218 ust. 2

3.9.)Główny kod CPV

33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-06-09

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ZARYS International Group Sp. z o.o. Sp. k.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

273295877

4.3.3.)Ulica

Pod Borem 18

4.3.4.)Miejscowość

Zabrze

4.3.5.)Kod pocztowy

41-808

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

44493,43 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025-OJS104-00354733-pl

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-06-08

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

44899,31 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33141000-0Jednorazowe, niechemiczne artykuły…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
803 670 zł
Próbka: 54 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
229 993 zł2 545 765 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 315 772 zł
Źródło próbki
CPV 33141000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
229 993 zł
Mediana
803 670 zł
Górny kwartyl
2 545 765 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni "Szpital Powiatowy" im. bł. Marty Wieckiej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bochnia.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33141000-0 (Jednorazowe. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.