Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 049 000 zł
Umowa zawarta
2 września 2026
Okres realizacji
100 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 1 049 000 zł – 1 467 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Jakość proponowanego rozwiązania – nawierzchnia trawy syntetycznej20%Okres gwarancji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - ORLIK 2012" w Twardogórze poprzez modernizację boiska piłkarskiego oraz termomodernizacja budynku zaplecza szatniowo-sanitarnego w Twardogórze

Zamawiający Gmina Twardogóra (Twardogóra, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - ORLIK 2012" w Twardogórze poprzez…”, wybierając ofertę wykonawcy DABRO-BAU FHU PAWEŁ DĄBROWSKI. Wartość umowy: 1 049 000 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina TwardogóraTwardogóra, Dolnośląskie (powiat Oleśnicki →)opublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
1 049 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy DABRO-BAU FHU PAWEŁ DĄBROWSKI (OPOCZKA), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 049 000,00 zł (umowę zawarto 2 września 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 1 049 000,00 zł do 1 467 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 100 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA TWARDOGÓRA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 931934822

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Ratuszowa 14

1.5.2.)Miejscowość

Twardogóra

1.5.3.)Kod pocztowy

56-416

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.7.)Numer telefonu

+48 713992248

1.5.8.)Numer faksu

+713158142

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

it@twardogora.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

twardogora.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://twardogora.ezamawiajacy.pl/pn/twardogora/demand/301436/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - ORLIK 2012" w Twardogórze poprzez modernizację boiska piłkarskiego oraz termomodernizacja budynku zaplecza szatniowo-sanitarnego w Twardogórze

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f6634725-64c9-44b6-ae1d-3638fd456cfb

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00421328

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-09-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00311150

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IT.271.16.2026.AK

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

1056492,87 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - ORLIK 2012" w Twardogórze poprzez modernizację boiska piłkarskiego oraz termomodernizacja budynku zaplecza szatniowo-sanitarnego w Twardogórze
Przedmiotem zamówienia pn.: „Modernizacja kompleksu sportowego "Moje Boisko - ORLIK 2012" w Twardogórze poprzez modernizację boiska piłkarskiego oraz termomodernizacja budynku zaplecza szatniowo-sanitarnego w Twardogórze” są roboty budowlane obejmujące dwa zakresy realizowane łącznie jako jedno zamówienie, na terenie kompleksu sportowego Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Sportowej w Twardogórze (działki nr 1682/1; 1682/2; 1682/3 obręb Twardogóra), sklasyfikowanego jako obiekt budowlany kategorii V – obiekty sportu i rekreacji.
Zakres I – Modernizacja boiska piłkarskiego „ORLIK“ przy ul. Sportowej w Twardogórze,
Zakres II – Termomodernizacja budynku zaplecza szatniowo-sanitarnego przy ul. Sportowej w Twardogórze

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45000000-7 - Roboty budowlane

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1049000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1467000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1049000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DABRO-BAU FHU PAWEŁ DĄBROWSKI

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8841086464

7.3.3)Ulica

OPOCZKA 17A

7.3.4)Miejscowość

OPOCZKA

7.3.5)Kod pocztowy

58-100

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-09-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1049000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

100 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Twardogóra prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Twardogóra.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 049 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: DABRO-BAU FHU PAWEŁ DĄBROWSKI (OPOCZKA). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.