Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
143 218 zł
Umowa zawarta
19 sierpnia 2026
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 143 218 zł – 233 425 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużenie 36-miesięcznego terminu gwarancji i rękojmi (roboty budowlane i wbudowane mater40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa przyłącza sieci szerokopasmowej do budynku Urzędu Miasta Mława przy ul. Grzebskiego w Mławie

Zamawiający Miasto Mława (Mława, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa przyłącza sieci szerokopasmowej do budynku Urzędu Miasta Mława przy ul.…”, wybierając ofertę wykonawcy EASYNET.PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wartość umowy: 143 218 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Miasto MławaMława, Mazowieckie (powiat Mławski →)opublikowano 3 września 2026
Wartość umowy
143 218 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 lipca 2026

    Termin ofert: 22 lipca 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 września 2026

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy EASYNET.PL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Mława), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 143 217,51 zł (umowę zawarto 19 sierpnia 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 143 217,51 zł do 233 424,82 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail